Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Od wójta do prezydenta? Nie...

W tym dziale można podyskutować o pierwszych czterech sezonach serialu.

Czy waszym zdaniem Paweł Kozioł(PPU) ma szansę wygrać nadchodzące wybory prezydenckie?

Tak
7
29%
Tak, ma szansę wygrać choć z drobnymi przeszkodami
7
29%
Nie
2
8%
Nie, zrezygnuje z kandydowania by poświęcić więcej czasu swojej rodzinie
0
Brak głosów
Wszystkie afery PPU wyjdą na jaw i Kozioł razem z Czerepachem pójdą na dno
8
33%

Liczba głosów: 24
juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

11 cze 2015, 0:39

goskaczg pisze:
Marta pisze: Pan Marek mieszka teraz z babką i jest szczęśliwy :) (zastanawia mnie fakt, że ksiądz nie ma nic przeciwko temu :rechot:)
To jest dobre :rechot: Myślę, że chyba biskup jeszcze o tym nie wie. Ale jak się dowie to dopiero będzie. :rechot:
Zwłaszcza, że zostaje na plebani aby być blisko wiernych. To zapewne Michałowa już mu o tym doniesie i biskup Kozioł zawita do chaty babki zielarki. :rechot:
Matko starcie Babki i Biskupa? :wariat: :napalony:
A swoją drogą Kozioł prezydentem-jestem za :good:
Natomiast drugi Kozioł biskupem???Niee :nie: On mi i tak nie pasuje do roli biskupa pomocniczego,a po tym jak Lucy wyjedzie do Ameryki nie zdziwie się jak zrezygnuje z tej funkcji.
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Reklama

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

11 cze 2015, 0:50

juleeeeczka97 pisze: Natomiast drugi Kozioł biskupem???Niee :nie: On mi i tak nie pasuje do roli biskupa pomocniczego,a po tym jak Lucy wyjedzie do Ameryki nie zdziwie się jak zrezygnuje z tej funkcji.
Dlaczego miałby zrezygnować.. przez to że Lucy wyjedzie do Ameryki? Bo nie bardzo rozumiem? :?
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator

11 cze 2015, 16:04

Marta pisze:
juleeeeczka97 pisze: Natomiast drugi Kozioł biskupem???Niee :nie: On mi i tak nie pasuje do roli biskupa pomocniczego,a po tym jak Lucy wyjedzie do Ameryki nie zdziwie się jak zrezygnuje z tej funkcji.
Dlaczego miałby zrezygnować.. przez to że Lucy wyjedzie do Ameryki? Bo nie bardzo rozumiem? :?
Ktoś musi nadzorować wieś...sam Kusy w odcinku "Wielkie otwarcie" powiedział:"To dlatego nie chciał żebyś wyjeżdżała,wiedział że jego przenoszą i chciał zostawić wieś w dobrych rękach"

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User

11 cze 2015, 16:06

juleeeeczka97 pisze:
Marta pisze:
Ktoś musi nadzorować wieś...sam Kusy w odcinku "Wielkie otwarcie" powiedział:"To dlatego nie chciał żebyś wyjeżdżała,wiedział że jego przenoszą i chciał zostawić wieś w dobrych rękach"
Ale przecież Biskup Kozioł zostaje w Wilkowyjach...
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator

11 cze 2015, 16:16

Marta pisze: Ale przecież Biskup Kozioł zostaje w Wilkowyjach...
[/quote]
No ale mimo wszystko....może zrezygnować już nawet zaczął się łamać :napalony:
Bardzo chce zobaczyć minę księdza Roberta gdy się dowie że Kozioł zostaje na plebanii :śmiech:

lukasznowicki
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 35 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

12 cze 2015, 16:04

Toć on już raz zrezygnował...
I usłyszał od biskupa diecezjalnego, że właśnie dlatego się nadaje, jak nikt inny.
Pocieszył się tym i mu przeszło rezygnowanie.

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User

12 cze 2015, 16:22

Nie będzie przecież drugi raz rezygnować... :bosz:

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

12 cze 2015, 16:33

juleeeeczka97 pisze: Bardzo chce zobaczyć minę księdza Roberta gdy się dowie że Kozioł zostaje na plebanii :śmiech:
Też jestem ciekawa. :D Dopóki biskup będzie mieszkał na plebani to Ksiądz Robert nie będzie mógł się wykazać jako proboszcz. Kozioł pewnie będzie podważał jego decyzje i wtrącał się w sprawy parafii. Takie wspólne mieszkanie doprowadzi pewnie do konfliktów i śmiesznych sytuacji.
Ale pewnie o to chodzi scenarzyście żeby nie było nudno. :D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User

12 cze 2015, 16:43

Chyba ks. Robert będzie musiał się przyzwyczaić, że to "Rezydencja Biskupa Kozioła" :śmiech:

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

12 cze 2015, 17:09

Marta pisze:Chyba ks. Robert będzie musiał się przyzwyczaić, że to "Rezydencja Biskupa Kozioła" :śmiech:
Już Michałowa o to zadba żeby tak było. :rechot:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator

12 cze 2015, 18:57

goskaczg pisze:
juleeeeczka97 pisze: Bardzo chce zobaczyć minę księdza Roberta gdy się dowie że Kozioł zostaje na plebanii :śmiech:
Też jestem ciekawa. :D Dopóki biskup będzie mieszkał na plebani to Ksiądz Robert nie będzie mógł się wykazać jako proboszcz. Kozioł pewnie będzie podważał jego decyzje i wtrącał się w sprawy parafii. Takie wspólne mieszkanie doprowadzi pewnie do konfliktów i śmiesznych sytuacji.
Ale pewnie o to chodzi scenarzyście żeby nie było nudno. :D
No baaa...Ksiądz Robert zaczął mnie strasznie drażnić w tej serii.Wcześniej był przemądrzaly a po akcji w kościele poprawił się trochę,teraz zrobiłb sie strasznie pazerny...
Dobrze że biskup został na plebanii to go utemperuje...

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 61 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 92 razy

12 cze 2015, 20:18

[quote="goskaczg"Takie wspólne mieszkanie doprowadzi pewnie do konfliktów i śmiesznych sytuacji. Ale pewnie o to chodzi scenarzyście żeby nie było nudno. :D[/quote]

Być może o to też, ale przede wszystkim o to, żeby Żak wciąż grał 2 role, a nie jedną i o to, żeby nie odchodził bardzo ważny bohater.

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

15 cze 2015, 14:58

Według mnie Kozioł ma bardzo realne szanse na prezydenturę, ale wolałabym wersje, która mówi o tym, że noga im się podwinie w politycznym świecie i wrócą na stare śmiecie... Jeśli zostałby jednak prezydentem według mnie to by była przesada.

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

24 cze 2015, 17:37

Najlepsze byłoby to, gdyby wszystkie jego przekręty wyszły na jaw i Kozioł by został bezrobotny :P
Nie mogę jakoś sobie wyobrazić zdjęć w Wawie, chyba, że scenarzysta wpadnie na taki pomysł, że Belweder przeniosą do Wilkowyj, tak już stało się to w przypadku brata owego kandydata na prezydenta.
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

DaMiAn1998
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 88 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

24 cze 2015, 17:46

Moim zdaniem Pan Robert Brutter dużo razy pokazał nam swoje fantastyczne pomysły, ale w tym przypadku zdaje mi się, że PPU pójdzie na dno niestety, bo jakoś za dobrze im to wszystko jak na razie idzie :)

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

24 cze 2015, 18:13

DaMiAn1998 pisze: w tym przypadku zdaje mi się, że PPU pójdzie na dno niestety, bo jakoś za dobrze im to wszystko jak na razie idzie :)
jak ja na to liczę! za te wszystkie przekręty, świństwa i inne cuda. Myślę, że dużo ciekawsze byłoby odnajdywanie się po takim upadku niż zwycięstwo. I myślę, że ten wątek mógłby się niejako potoczyć wedle słów: "oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa" :D
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

24 cze 2015, 18:51

Kasiaaa pisze:
I myślę, że ten wątek mógłby się niejako potoczyć wedle słów: "oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa" :D
No nawet tytuł odcinka byłby świetny :good:
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

AsiaK
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

01 lip 2015, 0:08

Marta pisze:Nie zabierajmy dzieciakom nauczyciela historii! Dyrektorka również byłaby smutna. :| Hmm... Witebski powiedział, że "Dyrektorka nadzoruje szkołę dopóki nie znajdą kogoś na zastępstwo." Ciekawe kto to będzie?
Pan Marek mieszka teraz z babką i jest szczęśliwy :) (zastanawia mnie fakt, że ksiądz nie ma nic przeciwko temu :rechot:)
Choć wszyscy wiemy, że Pan Marek nadawałby się na prezydenta jak mało kto, wątpię, że chciałby znowu bawić się w politykę. Myślę, że woli mieć teraz spokojne życie z..... p. Zofią :serce: :P
A więc Babka - Pierwszą Damą :oki: to dopiero mogłoby być ciekawe :good:
"Żeby własne szczęście przedłożyć nad ludzkie gadanie, taki głupi to nawet ja nie jestem." - Kusy

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User

01 lip 2015, 0:46

juleeeeczka97 pisze: Bardzo chce zobaczyć minę księdza Roberta gdy się dowie, że Kozioł zostaje na plebanii :śmiech:
Kiedy ksiądz Robert dowiedział się, że bp Kozioł zostaje na plebanii dopóki nie skończy się remont nie był za szczęśliwy. :P Bardzo jestem ciekawa jego reakcji, gdy dowie się, że bp Kozioł zostaje na plebanii na stałe... :rechot:

Awatar użytkownika
maniek
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 40 razy

01 lip 2015, 20:46

Mam taki pomysł, żeby w nowych odcinkach pojawiła się postać chcąca oczernić PPU albo jakaś z poprzednich sezonów, np. Kur*aski :) Np. Prezes i Czerepach pójdą do jakiegoś Sowy, czy innego Wróbla i kelnerzy wynajęci przez Kurawskiego... Sami się domyślacie, co się stanie :) Tak więc, na dzień przed ciszą wyborczą przeciwnicy ujawniają taśmę z rozmową i Kozioł w wyborach prezydenckich i PPU w wyborach parlamentarnych zdobywają po ok. 2-3% poparcia :)
"Przecież oni nawet nie wiedzą, w co wierzą!" - ks. Robert

ODPOWIEDZ