Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

O fenomenie serialu Ranczo - wywiad z W. Adamczykiem

W tym dziale można podyskutować o pierwszych czterech sezonach serialu.
Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

11 kwie 2015, 16:39

O fenomenie serialu "Ranczo" opowiada reżyser Wojciech Adamczyk w wywiadzie radiowym w radio TOK FM. Wywiad z 11.04.2015 roku.

"Trzy odcinki 10 sezonu już napisane :zadowolony: " :D

Całość TUTAJ
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Reklama

Awatar użytkownika
Rafa_1
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

11 kwie 2015, 21:48

Nie chciałbym być źle zrozumiany, ale jeśli poziom tych odcinków jest taki sam jak pierwszych odcinków 9 serii to lepiej, aby nie zostały one zekranizowane. Mnie osobiście bardzo podobało się Ranczo do połowy siódmej serii, kiedy to została aresztowana Lucy. Potem 8 seria była bardzo fajna i śmieszna, jednak klimat Rancza odchodzilł. Natomiast teraz, choć czekam z niecierpliwością na każdy kolejny odcinek to po nim pozostaje tylko rozczarowanie. Odcinek się kończy, a ja nie wiem o czym on był - kompletny brak fabuły. Oczywiście - nastroju pierwszych 4 serii nie da się odtworzyć, bo przede wszystkim żyjemy już w innym kraju. W tych odcinkach było coś oczarowującego. Pomimo, że wszystkie sceny zna się na pamięć to można to dalej oglądać i śmiać się. Ktoś to już tutaj napisał, że najnowsze odcinki mogą nie podobać się tym sympatykom Rancza, którzy tęsknią do klimatu pierwszych 4 serii i to jest prawda. Ja niestety do nich należę ;)
Wójt: "Życie to jedna wielka dżungla, a Urząd jedno wielkie bagno".

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

12 kwie 2015, 0:14

Rafa_1 pisze:Nie chciałbym być źle zrozumiany, ale jeśli poziom tych odcinków jest taki sam jak pierwszych odcinków 9 serii to lepiej, aby nie zostały one zekranizowane.
Dlatego też 10 powinna być bezapelacyjnie serią ostatnią, bez żadnego "a może jednak jeszcze jedna". Bo nie ma co się oszukiwać, że balansują po cienkiej granicy i nawet najwytrwalsi i najbardziej zafascynowani Ranczem stwierdzą, że zwyczajnie "przesadzili". Pan Wojciech stwierdził, że już po tych trzech odcinkach widzi, że udało się coś świeżego wątkowo wprowadzić do dworku do relacji głównych bohaterów - hm... w tej serii im nie wyszło, więc może w 10 się chociaż uda :)
Niech pięknie 10 zakończą i amen, a potem.... powtóreczki ;)
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

ODPOWIEDZ