Teraz jest 29 listopada 2014, o 03:09

Ranczo.org

Witamy na Forum Ranczersów! Tutaj w miłej atmosferze podyskutujesz o serialu, przeczytasz wywiady z aktorami, znajdziesz zdjęcia i relacje z planu, a oprócz tego poznasz nowych znajomych. Zapraszamy!

Ranczo odc. 99 Los pogorzelca

Od 21 maja do 10 września 2013 r. trwały zdjęcia do ósmego sezonu serialu "Ranczo". Pierwszy odcinek nowej serii zobaczymy na antenie telewizyjnej Jedynki w niedzielę 2 marca 2014 r.

Jak oceniasz 99 odcinek "Rancza"?

Ankieta zakończyła się 5 maja 2014, o 11:19

Obrazek (bardzo zły)
0
Brak głosów
Obrazek (słaby)
1
3%
Obrazek (przeciętny)
7
20%
Obrazek (dobry)
14
40%
Obrazek (rewelacyjny)
13
37%

Razem głosów : 35

Numer GG: 0

Post przez Justyś » 25 marca 2014, o 22:07

Ranczo seria 8 odcinek 99 "Los pogorzelca"
Emisja premierowa - 20.04.2014 godz. 20:25 TVP1

Zwiastun odcinka:

Źródło: youtube.com/user/serialetvp

Streszczenie 99 odcinka:
Upływ czasu nie osłabił serdecznej i głębokiej nienawiści, jaką Klaudia zapałała do Fabiana Dudy po miłosnym afroncie. Kolejna jej dłuższa wizyta w Wilkowyjach przypomina Fabianowi, jak może wyglądać prawdziwy koszmar i jak trudny przy tym do schwytania może być jego sprawca. Klaudia grasuje równie nieuchwytnie, co bezkarnie, siejąc terror za pomocą połówek cegieł. Załamany i bezradny Duda interweniuje wreszcie u samego senatora, który na wieść o poczynaniach ukochanej córeczki reaguje zupełnie odwrotnie niż ma w zwyczaju. Przy okazji, senator dostrzegając w Dudzie wielki potencjał, namawia go gorąco do wstąpienia na listy wyborcze jego partii. Ponieważ Duda się waha, zostaje wpisany na listę zaocznie. Wieść o tym dociera do Lucy i Klaudii. Reakcja obu pań jest gwałtowna, choć z zupełnie odmiennych powodów.

Na plebanii wikarzy wprowadzają w życie nowy pomysł telefon zaufania dla mieszkańców. Księża nie przewidzieli jednego, że większość parafian ma darmowe taryfy po godz. 20.00.

Kusy, już spokojny po sukcesach za oceanem, ma wernisaż w Warszawie. Niestety boleśnie potwierdza się kolejny raz, że łatwiej przekonać do siebie obcych, niż swoich; ci ostatni w dodatku potrafią zachować się z zupełnie bezinteresowną wrednością.

Źródło: tvp.pl, Studio A
Ostatnio edytowany przez Przemo94 21 kwietnia 2014, o 11:19, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Dodałem zwiastun odcinka
"-Wiesz, że ja wyznaję zasadę pacta sunt servanda!
-Ta i te ecetera ecetera tam inne." P.K

Re: Ranczo odc. 99 Los pogorzelca

Post przez Revers » 20 kwietnia 2014, o 20:14

Odcinek jak najbardziej pozytywny, wreszcie jakieś ujęcia z gminy. Przyznam, że brakowało mi tej gminy ostatnio.. :)
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Post przez kamil159 » 20 kwietnia 2014, o 20:19

To już staje się nudne: odcinek przeprzezabawny!!! :D 100/10.
Telefon zaufania najlepszy! :) Teksty Michałowej najlepsze. I księdza: "...co??" :lol:
Z odcinka na odcinek coraz lepiej. :good:
Ps. Kocham śmiech Klaudii <3

Post przez Cecztery » 20 kwietnia 2014, o 20:21

Dwa poprzednie odcinki zdecydowanie lepsze. W tym - prawie nic się nie działo. Intryga z Klaudią i Dudą mnie nie bawi, daję odcinkowi 7/10.
Za śmieszne mogę uznać w sumie tylko telefon zaufania, nawet ławeczka dzisiaj niczym nie zachwycała...
Kto zamawiał Radio Taczki? - Pietrek

Post przez Justyś » 20 kwietnia 2014, o 20:28

Hmm, jakby to ująć: dzisiaj szału nie było ;)
Wszystko ładnie: telefon zaufania --> tak, można się uśmiać z czasu trwania połączeń, ale czasem faktycznie tak jest, że ludzie po prostu chcą się wygadać :lol:

A... i tutaj może zacznę krytykę: zupełnie nieudana kwestia Klaudii.
Co to w ogóle jest?
Drze się jak po jakimś porażeniu prądem :zdziwiony:
Śmieje tak drastycznie, jak niepełnosprawna umysłowo :zdziwiony:
Poza tym nie rozumiem przesłania. Czyżby każdy psycholog miał nie po kolei w głowie? Dziwne.
Intryga zupełnie na minus. Minus totalny wręcz.

Lucy... cóż, współczuję jej.
Tak na prawdę opacznie zrozumiała Dudę, bo w sumie Bogu ducha winien chłopak, wpadł po uszy z kolei w zamiary Senatora... :)

Numer GG: 6409891

Post przez mkarcz21 » 20 kwietnia 2014, o 20:31

Odcinek może mniej widowiskowy niż poprzedni, ale na poziomie :) Ocena 7,5/10.
Michałowa jak zwykle niezawodna ;) Wg mnie odcinek zdecydowanie do niej należał. Szkoda zaś Fabiana, tutaj już tak dobrze mu się zaczęło układać, a tu wygląda na to, że znowu mu się wszystko zawali. Ta Klaudia to jednak wredna jest... Nie ujmując oczywiście Marcie Chodorowskiej, która wg mnie jest obecnie jedną z najładniejszych polskich aktorek :)
Jemutet wam dam, i immunitet wam dam! ;)

Post przez Bercek90 » 20 kwietnia 2014, o 20:34

Odcinek bardzo na plus ! :) Czekam na dalszy ciag wydarzeń. :P
Ostatnio edytowany przez Bercek90 20 kwietnia 2014, o 20:37, edytowano w sumie 3 razy

Post przez Ranczerka21 » 20 kwietnia 2014, o 20:35

Fakt- ciężko przebić poprzednie odcinki :) Ten był średni.
Dobre kwestie z telefonu zaufania: "rozżarzonym prętem w serce? to 10 lat temu było?" :D:D:D
Fajnie też Monika opowiadała, jak Kusy przywalił krytykom i w jakich okolicznościach tego dokonał :P
A Klaudia w wydaniu mściwej jędzy trochę nie pasuje.
Biedny ten Duda...

Numer GG: 9905210

Post przez macphisto » 20 kwietnia 2014, o 20:43

Najgorsza w tym odcinku była Klaudia i jej intryga, co za podła, niedojrzała jędza :evil:

Odcinek ogólnie w nie był zły, telefon zaufania, Stasiek szpieg, Kusy rycerz, który zlał krytyków :śmiech:
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Post przez Jendrula » 20 kwietnia 2014, o 20:47

Jak dla mnie dużo lepszy odcinek od tych poprzednich :D Może nie tak śmieszny, ale - normalniejszy. To mnie już irytowało w Ranczu, że zaczęły się dziać takie rzeczy, że można to było skomentować tylko jednym wielkim WTF :) Dziś zdecydowanie pozytywnie :D

No i chyba pierwszy w tej serii, w którym kamera nie wjeżdżała w MASŁO OSEŁKA EXTRA :zadowolony:

Post przez kamil159 » 20 kwietnia 2014, o 20:52

Jendrula napisał(a):No i chyba pierwszy w tej serii, w którym kamera nie wjeżdżała w MASŁO OSEŁKA EXTRA :zadowolony:

TAK! Nie było na początku i na końcu napisu "Audycja zawiera lokowanie produktu". :)

Post przez Justyś » 20 kwietnia 2014, o 21:11

kamil159 napisał(a):
Jendrula napisał(a):No i chyba pierwszy w tej serii, w którym kamera nie wjeżdżała w MASŁO OSEŁKA EXTRA :zadowolony:

TAK! Nie było na początku i na końcu napisu "Audycja zawiera lokowanie produktu". :)

może im się kontrakt skończył na "sobik" :płacze: :rechot:

Post przez Rafa_1 » 20 kwietnia 2014, o 21:24

Bardzo dziwi mnie w tym odcinku zachowanie Lucy, jak Fabian ma wykształcenie i możliwości to niech chłopak robi karierę, a nie mieć do niego pretensję, że chce się rozwijać (najlepsze jest to, że Duda nie chce i dostał opieprz za niewinność, no ale to akurat jest normalne, że faceci dostają opieprz od kobiet przeważnie za niewinność - zostawmy dygresję). Lucy sama jest wójtem, pomimo że - tak można by wnioskować - brzydzi się karierą, najlepsza w tej sytuacji była riposta Czerepacha, ale widać nie trafiła do Lucy, bo ta cały czas optowała za swoim.

-- 20 kwietnia 2014, o 21:27 --

mkarcz21 napisał(a):Odcinek może mniej widowiskowy niż poprzedni, ale na poziomie :) Ocena 7,5/10.
Michałowa jak zwykle niezawodna ;) Wg mnie odcinek zdecydowanie do niej należał. Szkoda zaś Fabiana, tutaj już tak dobrze mu się zaczęło układać, a tu wygląda na to, że znowu mu się wszystko zawali. Ta Klaudia to jednak wredna jest... Nie ujmując oczywiście Marcie Chodorowskiej, która wg mnie jest obecnie jedną z najładniejszych polskich aktorek :)

Wespół z Iloną Ostrowską, no ale to jest kwestia gustu...
Wójt: "Życie to jedna wielka dżungla, a Urząd jedno wielkie bagno".

Numer GG: 31841869

Post przez Daniel18 » 20 kwietnia 2014, o 21:34

Odcinek ciekawy ale zupełnie nie pasuje w nim to jak zmienia sie Klaudia osoba która prowadzi terapie małżeńskie oraz pomaga innym. Nie podobne jest do Klaudii ze tak nisko upadła .

Post przez Milla-nowa » 20 kwietnia 2014, o 23:26

Justyś napisał(a):Hmm, jakby to ująć: dzisiaj szału nie było ;)
Wszystko ładnie: telefon zaufania --> tak, można się uśmiać z czasu trwania połączeń, ale czasem faktycznie tak jest, że ludzie po prostu chcą się wygadać :lol:

A... i tutaj może zacznę krytykę: zupełnie nieudana kwestia Klaudii.
Co to w ogóle jest?
Drze się jak po jakimś porażeniu prądem :zdziwiony:
Śmieje tak drastycznie, jak niepełnosprawna umysłowo :zdziwiony:
Poza tym nie rozumiem przesłania. Czyżby każdy psycholog miał nie po kolei w głowie? Dziwne.
Intryga zupełnie na minus. Minus totalny wręcz.

Lucy... cóż, współczuję jej.
Tak na prawdę opacznie zrozumiała Dudę, bo w sumie Bogu ducha winien chłopak, wpadł po uszy z kolei w zamiary Senatora... :)

Cytuję, bo nie chce mi się samej tego wszystkiego pisać, a zgadzam się z każdym słowem.
Klaudia została "popsuta", bo jednak do tej pory różne rzeczy można było o niej powiedzieć, ale nie to, aby się miała zniżać do tak płaskich intryg. No, ale kiedyś już byłą skinem i spadło na nią opamiętanie, wiec może i teraz ktoś jej powie dwa słowa o byciu "arabskim Murzynem żydowskiego pochodzenia".

Jedyne, co mnie naprawdę zachwyciło, to biadolenia Hadziuka i Solejuka oraz stołeczna "porażka" Kusego, a raczej to, w jaki sposób Monika o niej opowiadała.
Obrazek

Numer GG: 12936945

Post przez czerepachd;98 » 21 kwietnia 2014, o 00:04

Genialny odcinek, jednak z największą niecierpliwością czekam na "Blask fleshy" :D Po raz pierwszy obejrzę scenę, której kręcenie obserwowałem. Jedna scena mówi za wszystkie, jubileuszowy odcinek będzie, jak to mówi Lucy, "genius!" :)
"Nie kocha się za coś, tylko pomimo" - Halina Kozioł

Numer GG: 2055161

Post przez neuroup » 21 kwietnia 2014, o 00:43

Odcinek dobry, nawet bardzo dobry. Nie wiem, czy tylko Ja mam takie wrażenie, ale na pewno zmienił się operator, bo innaczej nie da się wytłumaczyć nowych ujęć i kadrów.
Myliłem się! Klaudia wróciła i daje do wiwatu.
OFFTOPIC;
Nie wiem gdzie to napisać, więc poruszę ten temat tutaj. Chciałbym sam dla siebie, pokonać trasę Warszawa Ursynów- Jaruzele.
W piątek wyruszam, w sobotę zwiedzam i w niedzielę wracam. Czy jest możliwy jakiś nocleg w Jaruzealach i czy jest jakaś "Knajpa u Japycza" :) Może ktoś by chciał się dołączyć do mojej wycieczki :)

Pozdrawiam

Post przez Przemo94 » 21 kwietnia 2014, o 05:19

Tak jak już wspomnieliście, odcinek nie był szałowy. Klaudia i jej intryga również za bardzo nie przypadły mi do gustu. Stasiek rządzi ze swoim śledzeniem Wójtówny :good: W sumie jak zebrać wszystkie plusy i minusy tego odcinka w całość, to odcinek jest dobry.

Post przez kavil » 21 kwietnia 2014, o 08:16

Nie powala, nie przeraża. Mi się jakoś od razu przypomniało przy scenach z Klaudią jak Stasiek biskupa śledził. Biedny pan Stach. Jak Michałowa na razie taka miła dla niego, pewno zaraz wybuchnie. Mam nadzieję, że jubileusz będzie na wyższym poziomie i nie tracę wiary w twórców. Zauważyłem na początku malutką wpadeczkę, ale to nie ten temat.
Ogólnie 3+ w skali szkolnej.

Post przez esi » 21 kwietnia 2014, o 10:23

sory za mały ot..
gdzie można obejrzeć przedpremierowo następny odcinek?
Na ipli i tvp.pl nie widzę. Być może zbyt szybko szukam??

-- 21 kwietnia 2014, o 11:28 --

edit:
jednak udało mi się znaleźć..
dla zainteresowanych http://avod.tvp.pl/vod/seriale/komediow ... 0/14095154

Następna strona

Powrót do Ranczo seria 8