Teraz jest 26 listopada 2015, o 22:20

Forum Ranczersów • Ranczo.org

Forum dyskusyjne fanów serialu Ranczo. Zdjęcia i relacje z planu, wywiady, newsy, opisy odcinków, miejsca serialowe. Zapraszamy!

Krokiewka - amatorska skocznia narciarska w Lublinie

Miejsce na dyskusje małe i duże, poważne i te mniej poważne. Tematyka dowolna.
Avatar użytkownika
 
Posty: 486
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 18:40
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 85 razy
Numer GG: 5702875
Skype: milek1243

Krokiewka - amatorska skocznia narciarska w Lublinie

Post przez Milek » 3 lutego 2010, o 19:53

20 lutego 2010 roku na Skoczni Narciarskiej „Krokiewka” w Lublinie odbędą się

I Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej w Amatorskich Skokach Narciarskich20 lutego 2010 roku odbędą się Mistrzostwa Polski Wschodniej w Amatorskich Skokach Narciarskich na Skoczni Krokiewka w Lublinie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych skoczków amatorów i nie tylko.

Liczba chętnych zawodników z każdym dniem rośnie, więc szykuje się zacięta rywalizacja. Liczymy także na spore grono kibiców. Więcej szczegółów dotyczących zawodów znajdziecie poniżej oraz pod e-mail: krokiewka@poczta.pl , gg: 5702875 oraz na stronie: http://www.krokiewka.cba.pl

Patroni, Sponsorzy i Patroni medialni:

Obrazek

Zapowiedź:Nagrody:

Dla wszystkich uczestników Mistrzostw mamy wiele nagród gwarantowanych. Są to m.in. dyplomy, upominki od firm Inter Steel, OBI i Spotrico oraz Marszałka Województwa Lubelskiego - Krzysztofa Grabczuka i Prezydenta Miasta Lublina - Adama Wasilewskiego, a także od Polskiego Związku Narciarskiego.

Zwycięscy zostaną uhonorowani także pucharami, które zostaną wręczone w kategoriach:

- Open (trzech najlepszych)

- Najlepszy zawodnik w województwie lubelskim

- Najmłodszy zawodnik

- Najdłuższy skok

Łącznie zostanie rozdanych sześć pucharów.

Dla najlepszego zawodnika z Lublina mamy niepowtarzalną czapkę "Milki" z autografami Adama Małysza, Svena Hannawalda i Mattiego Hautamaekiego.


Oferujemy:

Dla wszystkich zawodników i ich rodziców/opiekunów oferujemy m.in. posiłek pod namiotem (grochówka, herbata, kanapki itp.), miejsce do zmiany ubrania (namiot), ognisko z kiełbaskami i wiele innych.

Dodatkowo każdy zawodnik otrzyma profesjonalny plastron z numerem startowym.

Cała impreza prowadzona przez spikera będzie nagłośniona.


Czekamy na zgłoszenia kolejnych chętnych.

Zapisy do 14 lutego!


Regulamin, program, karta zgłoszeniowa, lista uczestników, nagród i sędziów, sposób punktacji i plakat na stronie:

http://www.krokiewka.cba.pl

http://www.krokiewka.cba.pl/zawody.html
Ostatnio edytowany przez Milek 14 lipca 2015, o 11:59, edytowano w sumie 2 razy
ObrazekObrazek
Obrazek

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Reklama

Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 14 lutego 2009, o 20:14
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Post przez Joanna » 3 lutego 2010, o 20:53

Szkoda że to tak daleko...
Impreza zapowiada się super :)
- DO DOMU !!! - Wioletka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1789
Dołączył(a): 27 lutego 2007, o 14:58
Podziękował : 468 razy
Otrzymał podziękowań: 1238 razy
Numer GG: 0

Post przez Anija » 3 lutego 2010, o 20:58

Joanna napisał(a):Szkoda że to tak daleko...

W Łodzi też mieli być, no ale nasze miasto się nie postarało :cry:
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Avatar użytkownika
 
Posty: 877
Dołączył(a): 1 sierpnia 2007, o 20:34
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 190 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy
Numer GG: 6067399

Post przez kylo69 » 3 lutego 2010, o 21:57

Ja tam będę i mam kilka biletów w loży dla VIPów, więc jeśli ktoś jest chętny, to może się do mnie zgłosić. :]
Ostatnio edytowany przez kylo69, 4 lutego 2010, o 00:21, edytowano w sumie 1 raz
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Avatar użytkownika
 
Posty: 486
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 18:40
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 85 razy
Numer GG: 5702875
Skype: milek1243

Re: MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez Milek » 28 listopada 2010, o 20:32

Może niektórzy z Was zauważyli, że przez jakiś czas nie udzielałem się na forum. Przez ostatnie dwa miesiące codziennie każdą wolną chwilę po lekcjach spędzałem na skoczni. Razem z piątką kolegów i z pomocą techniczną mojego dziadka, przebudowaliśmy naszą skocznię narciarską. Wygląda teraz zupełnie inaczej. Zapraszam do przeczytania notatki ;D

Obrazek
krokiewka.pl

Krokiewka to jedyna skocznia narciarska we wschodniej Polsce, zbudowana przez grupę miłośników tej pięknej dyscypliny sportu. Początki obiektu sięgają przełomu 2006 i 2007 roku, kiedy to Aleksander Furtak, Maksymilian Furtak, Damian Widomski i Patryk Górecki podjęli się budowy amatorskiej skoczni o punkcie konstrukcyjnym 10 m. Już w pierwszym roku skoków w marcu 2007 roku lubelscy skoczkowie otrzymali miano właścicieli „Najlepszej Amatorskiej Skoczni Narciarskiej w Polsce”, które to nadali im użytkownicy portalu SkokiNarciarskie.pl w konkursie „Budujemy skocznie”. Było to dla nich bardzo miłe doświadczenie, które ułatwiło kontynuację popularyzacji skoków narciarskich w Lublinie.
Obrazek
youtube.com/watch?v=3dWqNXqEjkM


I MISTRZOSTWA

Po trzech udanych sezonach zimowej rekreacji, przeplatanych letnimi przebudowami, postanowili zorganizować I Mistrzostwa Polski Wschodniej w Amatorskich Skokach Narciarskich, 20 lutego 2010 roku. W przygotowaniu tej imprezy pomogli im dziennikarz sportowy gazety „Nowy Tydzień” – Pan Krzysztof Basiński, a także Pan Krzysztof Wójcik z Krakowa, właściciel firmy „Inter Steel”, który to został głównym sponsorem.
Obrazek
krokiewka.pl
Patronat nad zawodami objął Pan Krzysztof Grabczuk - marszałek województwa lubelskiego oraz Pan Adam Wasilewski - prezydent miasta Lublin. Mistrzostwa cieszyły się dużym zainteresowaniem mediów lokalnych i ogólnopolskich. Młodzi organizatorzy mieli okazję gościć dziennikarzy programu informacyjnego TVP1 „Teleexpress”, a także „Wydarzeń” z telewizji Polsat. Był to dość głośny powrót skoków narciarskich do Lublina po roku 1963 i zlikwidowanej skoczni „Wieniawie”. Lubelscy fani sportów zimowych mogli po prawie 50-ciu latach na żywo oglądać skoki narciarskie na wschodzie.


PRZEBUDOWA I NOWA KROKIEWKA

Obrazek
krokiewka.pl

Rok 2010 jest przełomowym w historii skoczni narciarskiej Krokiewka. W kwietniu pojawił się pomysł gruntownej przebudowy obiektu, a następnie zatwierdzony został ostateczny projekt nowej skoczni. Pod koniec lipca na Krokiewkę wjechał ciężki sprzęt. Został wyrównany i znacznie poszerzony zeskok. Drugi etap prac, trwający 7 tygodni od początku października do końca listopada był decydujący o ostatecznym wyglądzie nowej skoczni. W tym czasie grupa młodych skoczków w składzie: Maksymilian Furtak, Damian Widomski, Patryk Górecki, Aleksander Furtak, Kamil Krusiński, Marcin Sapko, regularnie wykonywała wszystkie prace zawarte w projekcie budowy. Pomagał im także Lech Białek – dziadek braci Furtaków. Wzdłuż zeskoku pojawiły się dwie drewniane bandy, rozbieg z progiem został wykonany z drewna, którego 6-cio metrową część tworzy drewniana konstrukcja o wysokości 2,5m. By ułatwić wchodzenie na szczyt skoczni, zostały położone schodki. Obecnie Krokiewka ma 9 możliwych stanowisk dla belki startowej. Bandy na rozbiegu oraz odpowiednia drewniana forma, ułatwiają tworzenie torów dla skaczącego zawodnika. Punkt K został usytuowany na 13-stym metrze. Skocznia zmieniła się nie tylko od strony wizualnej, ale także poprawił się komfort skoku. Krokiewka jest teraz znacznie bezpieczniejsza, jak również piękniejsza. Budowę sponsorował Pan Krzysztof Wójcik, właściciel firmy INTER STEEL z Krakowa, i Pan Tadeusz Telejko, właściciel firmy TELEYKO z Niedrzwicy Dużej. Za ogromną pomoc lubelscy miłośnicy skoków serdecznie dziękują.
Obrazek
krokiewka.pl

Dane/ciekawostki z przebudowy:

- Drewno: 9,4 m sześć.
- Gwoździe, wkręty, śruby: 50 kg
- Farba: 100 l (kolor "kasztan :)
- "Pręty śrubowe/gwintowane": 15 m
- Lakier z sprayu (czarny, biały): 160 ml
- Blacha: 2 x 1,5 m - Pędzle: 7 szt.
- Wałek: 1 szt.
- Kuweta do malowania wałkiem: 1 szt.
- Sztuczna trawa: 6,8 m. kw.
- Kątowniki: 70 szt.
- Wiertło do drewna 10x300mm: 1 szt.
- Benzyna: 7 l
- Drożdżówki, pączki, zapiekanki: 155 szt.
- Sok „Garden” wieloowocowy: 48 l
- Herbata z termosu: 16 l


STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW NARCIARSTWA „KROKIEWKA”

Razem z Panem Krzysztofem Basińskim młodzi sportowcy podjęli się założenia formalnej grupy lubelskich skoczków. W tej chwili są na etapie zakładania stowarzyszania, które będzie skupiać wszystkich miłośników skoków narciarskich z całej Polski, a w szczególności tych, którzy trenują na Krokiewce.


II MISTRZOSTWA

Po dużym sukcesie pierwszych zawodów, lubelscy skoczkowie postanowili zorganizować II Mistrzostwa Polski Wschodniej w amatorskich skokach narciarskich na skoczni „Krokiewka”, które odbędą się 29 stycznia 2011 roku. Na wstępnej liście uczestników jest już ponad 20 osób. Do wzięcia udziału zaproszeni są wszyscy chętni skoczkowie amatorzy. Wstępnie zapisać się można - podając imię, nazwisko, datę urodzenia, miejscowość, nr tel., e-mail, ew. nr gadu-gadu - kontaktując się z organizatorami poprzez krokiewka@poczta.pl / gg: 5702875. Mile widziani są również kibice. Parking będzie zapewniony dla wszystkich uczestników i gości. Przewidziany jest także ciepły prowiant dla zawodników i opiekunów. Na startujących czekają nagrody, upominki. Opieka medyczna, namioty do przebrania się, toaleta zapewnione dla każdego uczestnika. Kibice będą mieli możliwość zakupu ciepłego posiłku i zagrzania się przy ognisku. Całą imprezę komentować będzie spiker nagłaśniany profesjonalnym sprzętem muzycznym. Zapowiada się emocjonująca rywalizacja w niewątpliwie oryginalnej jak na Lubelszczyznę dyscyplinie sportu, dlatego wszyscy ciekawi oprawy i przebiegu zawodów są mile widziani. Plakat II Mistrzostw pojawi się na początku stycznia 2011 roku. Dostępna jest już jedna z dwóch filmowych zapowiedzi imprezy na portalu YouTube. Wszelkie nowości na temat zawodów zamieszczane będą na oficjalnej stronie Krokiewki i na Facebooku.


FILM Z PRZEBUDOWY

http://www.youtube.com/watch?v=3dWqNXqEjkM


FOTOGALERIA

Przebudowa została obszernie sfotografowana. Zawodnicy chętnie podzielą się swoją o wiele szerszą dokumentacją. Oto kilka zdjęć z przebudowy:

http://krokiewkaprzebudowa.pxd.pl/album ... udowa-2010 (20 zdjęć)
lub
http://www.krokiewka.pl/galeria%20przebudowa3.html (233 zdjęcia)


SPONSORZY KROKIEWKI

Obrazek
intersteel.com.pl
- INTER STEEL (Krzysztof Wójcik) - projektowanie konstrukcji stalowych, Kraków ( http://www.intersteel.com.pl )

Obrazek
telejko.pl
- TELEYKO (Tadeusz Telejko) - skład drewna suszonego, tarcica liściasta i iglasta, Niedrzwica Duża ( http://www.telejko.pl )UDZIAŁ W PRZEBUDOWIE WZIĘLI

- Maksymilian Furtak,
- Damian Widomski,
- Patryk Górecki,
- Aleksander Furtak,
- Kamil Krusiński,
- Marcin Sapko,

pomoc:
- Lech Białek


PARAMETRY

Nazwa: Krokiewka

Punkt K: 13 m

Punkt HS: 15 m

Długość rozbiegu: 30 m

Długość zeskoku: 20 m

Wysokość progu: 80 cm

Kąt nachylenia progu: 2 st (do dołu)

Ilość belek startowych: 9

Rekord: 14,5 m

Rekordzista: Aleksander Furtak (3.01.2010)

Rok budowy
2006/2007

Rok przebudowy: 2007, 2009, 2010

Oświetlenie: planowane na sezon 2010/11

Średnia prędkość na progu: 46 km/h


KONTAKT

Zawodnicy i budowniczowie chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, przychodzące drogą telefoniczną, mailową lub na spotkaniu np. na skoczni.

http://www.krokiewka.pl – oficjalna strona internetowa
http://www.facebook.com/krokiewka - strona na Facebooku
http://www.krokiewka.fora.pl – forum internetowe
http://www.youtube.com/user/milek1243 - konto na YouTube

krokiewka@poczta.pl

Linki:

http://www.krokiewka.pl/zawody2.html - informacje na temat II mistrzostw
http://www.krokiewka.cba.pl/zawody.html - relacja z I mistrzostw
http://www.youtube.com/watch?v=y-XbkIrL1bU – wideo-relacja z I mistrzostw
http://www.youtube.com/watch?v=OGwJmc8YNRs – „Teleexpress” z naszym udziałem
http://www.youtube.com/watch?v=G0LVO1Hju9M – filmowe podsumowanie sezonu 2009/10
http://www.youtube.com/watch?v=VpB-sBCZsZM – filmowa zapowiedź II mistrzostw


DOJAZD


Skocznia znajduje się między ulicą Bolesława Liszkowskiego, a ul. Jana Turczynowicza - nie daleko południowo-zachodniej granicy miasta Lublina z wsią Konopnica.
Jak dojechać do naszej skoczni?

Samochodem:
jadąc z miasta al. Kraśnicką skręć w prawo w ul. Raszyńską, jedź ok. 1000 m, skręć w prawo przed budynkiem OSP Konopnica w ul. Laskową i jedź prosto ok. 600 m, następnie w prawo w ul. Bolesława Liszkowskiego. Z tej strony można najlepiej zaparkować samochodem

Pieszo:
idąc z miasta al. Kraśnicką skręć w prawo w ul. Raszyńską. Idź prosto ok. 800 m i skręć w prawo w ul. Tarninową. Gdy zejdziesz z niewielkiej górki skręć w pierwszą w lewo w ul. Bolesława Liszkowskiego. Idź prosto aż ujrzysz naszą skocznię od dołu

Obrazek
krokiewka.pl
Ostatnio edytowany przez Milek 14 lipca 2015, o 12:01, edytowano w sumie 2 razy
ObrazekObrazek
Obrazek

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Avatar użytkownika
 
Posty: 273
Dołączył(a): 10 sierpnia 2009, o 15:47
Lokalizacja: Tychy
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez Desert » 29 listopada 2010, o 15:53

Gratulacje! Jestem dumna z takiego znajomego! Muszę tacie pokazać coście wykombinowali i w jakim czasie. Wówczas może się bardziej zmobilizuje do tego aby szybciej wytapetować przedpokój.
"Miłość ma dwa końce: jednym wzrasta, drugim się plącze."
/myśl własna/

Avatar użytkownika
 
Posty: 1789
Dołączył(a): 27 lutego 2007, o 14:58
Podziękował : 468 razy
Otrzymał podziękowań: 1238 razy
Numer GG: 0

Re: MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez Anija » 29 listopada 2010, o 18:35

Milek odwaliliście kawał dobrej roboty :)
widzę, że już za 2 miesiące odbędą się II mistrzostwa
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Avatar użytkownika
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 22 grudnia 2006, o 14:19
Lokalizacja: Saalfeld/Warsaw
Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 86 razy
Numer GG: 9905210

Re: MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez macphisto » 29 listopada 2010, o 18:38

Wow, wow, wow! :D Jestem pod wrażeniem! Gratuluję Wam zapału i takiego dzieła :D :clap: :thumbup:
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Avatar użytkownika
 
Posty: 342
Dołączył(a): 19 lipca 2010, o 11:41
Lokalizacja: Podkarpacie
Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Numer GG: 3737521

Re: MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez Kamil » 1 grudnia 2010, o 15:59

Już kiedyś wam gratulowałem, ale nie zaszkodzi Wam pogratulować jeszcze raz, bo odwaliliście kawał dobrej roboty.;)
Brawo dla pomysłodawców, wykonawców no i skoczków. ;)
"Powietrze u nas świeże.
Dwa, wszędzie blisko.
Trzy, tanio.
Cztery, nawet jak co drogie to dostać nie można."

Tadeusz Hadziuk

Avatar użytkownika
 
Posty: 707
Dołączył(a): 22 grudnia 2006, o 20:17
Lokalizacja: Podkarpacie
Podziękował : 175 razy
Otrzymał podziękowań: 237 razy

Re: MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez Bogna23 » 3 grudnia 2010, o 17:51

Świetna inicjatywa - może Wam uda się wyłowić tam następców Małysza bo po obiecującym lecie coś teraz znowu normalnie czyli cieniutko....

Avatar użytkownika
 
Posty: 106
Dołączył(a): 11 października 2009, o 20:24
Lokalizacja: Chełm
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Numer GG: 6318990

Re: MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez Patryk » 4 grudnia 2010, o 20:38

do lublina nie daleko wybiore sie na skocznie popatrzeć :)
ranczo najlepszy serial pod słońcem
POZDROWIENIA Z CHEŁMA :]
Obrazek

 
Posty: 906
Dołączył(a): 21 marca 2010, o 12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Numer GG: 13529538

Re: MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez qwerty » 12 grudnia 2010, o 10:30

Zawsze chciałem się sprawdzić w skokach, gdyż jestem fanem tej dyscypliny (to znaczy jako widz przed TV, heh, ale zawsze!) :hihi:

Avatar użytkownika
 
Posty: 486
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 18:40
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 85 razy
Numer GG: 5702875
Skype: milek1243

Re: MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez Milek » 25 stycznia 2011, o 00:20

Zapraszamy wszystkich fanów skoków narciarskich na II Mistrzostwa Polski Wschodniej w amatorskich skokach narciarskich na skoczni "KROKIEWKA" w Lublinie.

Plakat:
Obrazek

29 stycznia 2011,
godz. 13:00,
os. WĘGLIN,
ul. Raszyńska

Zapowiedź YouTube:Wideo-Relacja na żywo:
http://www.itvl.pl (Internetowa Telewizja Lublin) - polecam te opcję Ranczersom, którzy nie mogą przyjechać do Lublina.


Więcej na:
http://www.krokiewka.pl
http://www.facebook.com/krokiewka
ObrazekObrazek
Obrazek

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

 
Posty: 1061
Dołączył(a): 6 lipca 2009, o 20:41
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 67 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez Ewa47 » 25 stycznia 2011, o 23:46

Milek jak dla mnie to trochę daleko , ale postaram się obejrzeć (jeśli mi się uda ) i trzymać za Ciebie kciuki , może niedługo zastąpisz A.Małysza.
Ewa

 
Posty: 906
Dołączył(a): 21 marca 2010, o 12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Numer GG: 13529538

Re: MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez qwerty » 26 stycznia 2011, o 17:20

Chyba Kamila Stocha :letssin:

Ja wczoraj pooglądałem na YouTube filmiki ze skoków amatorskich na skoczniach takich małych właśnie. ;)
Świetna zabawa, ale trzeba jednak umieć, chociażby na tych nartach jeździć, heh, ja w życiu nie miałem takich prawdziwych nart na nodze (tylko takie małe, kiedyś, ale i tak były za małe). :)
A filmik z tych zawodów Mistrzostw Polski Wschodniej także widziałem :yes:

Avatar użytkownika
 
Posty: 1132
Dołączył(a): 15 grudnia 2006, o 17:42
Lokalizacja: M@zowsze
Podziękował : 504 razy
Otrzymał podziękowań: 880 razy
Numer GG: 33863309
Skype: ranczo.org

MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez admin » 17 lutego 2011, o 17:09

Milek, gratuluję zdobycia Mistrzostwa. Mam nadzieję, że pani od matematyki doceni Twoje sukcesy sportowe ;D

Artykuł o chłopakach z Krokiewki: Dla dwóch sekund w górze

Forum Ranczersów

Avatar użytkownika
 
Posty: 486
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 18:40
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 85 razy
Numer GG: 5702875
Skype: milek1243

MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez Milek » 17 lutego 2011, o 17:53

admin, bardzo dziękuję ;D Przyznam, że nie było łatwo, bo zawodnicy w tym roku zaskakująco daleko skakali, ale udało się. Szczególnie zadowolony jestem, że zorganizowaliśmy moim zdaniem o wiele lepsze zawody niż rok temu, sporo pracy i czasu, wiele trudności związanych m.in ze sponsoringiem, patronami i każdym jednym elementem składowym organizacji tych mistrzostw. Efekt był jednak tego warty.

Wszystkie szczegóły dotyczące skoczni i mistrzostw są na stronie http://www.krokiewka.pl zwłaszcza na http://www.krokiewka.pl/zawody/zawody2 . Tam także możesz obejrzeć całą retransmisję z zawodów, sfilmowaną przez Internetową Telewizję Lublin, poprzez którą relacja na żywo była transmitowana w internecie na http://www.itvl.pl

Jeśli chodzi o link do artykułu, który podałeś to nasz debiut w ogólnopolskiej Wyborczej, z którego jednak nie jesteśmy za bardzo zadowoleni, jak zwykle dziennikarze zmieniają treści wywiadów, dopisują, wykreślają wzbogacają co nam się nie podoba. Cóż taka chyba rola dziennikarza. Czasem jednak bywają dobre reportaże/artykuły.

Film mojego autorstwa wkrótce także pojawi się na stronie, a tymczasem inny film, Kuriera Lubelskiego:


Dla Ranczersów z Łodzi i okolic: W niedzielę 20.02 startujemy (grupa 6/8 zawodników Krokiewki) w II Mistrzostwach Polski Centralnej w amatorskich skokach narciarskich w Łodzi na skoczni na Rudzkiej Górze. Zapraszamy ;D Szczególnie liczę na Aniję i Joannę ;D

Zapraszamy także na naszego Facebooka: http://www.facebook.com/Krokiewka
ObrazekObrazek
Obrazek

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Avatar użytkownika
 
Posty: 2279
Dołączył(a): 30 sierpnia 2009, o 10:34
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 770 razy
Otrzymał podziękowań: 1577 razy
Numer GG: 0
Skype: zyciak

MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez zyciak » 17 lutego 2011, o 19:57

Milek Wiadomo, że na Rudzkiej Górze, napisz tylko o której? Rzeczywiście, jest niepowtarzalna okazja na spotkanie, a mi będzie bardzo miło poznać wreszcie osobiście kilkoro z Was!!! :thumbup:

Avatar użytkownika
 
Posty: 486
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 18:40
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 85 razy
Numer GG: 5702875
Skype: milek1243

MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez Milek » 19 lutego 2011, o 22:42

Niestety zawody w Łodzi zostały odwołane, piszę dopiero teraz, bo organizatorzy trochę się ociągali z tą decyzją. Tak więc Ania, Joanna i zyciak, przepraszam, ale jutro się nie spotkamy :/
ObrazekObrazek
Obrazek

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Avatar użytkownika
 
Posty: 1789
Dołączył(a): 27 lutego 2007, o 14:58
Podziękował : 468 razy
Otrzymał podziękowań: 1238 razy
Numer GG: 0

Re: MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ W SKOKACH NARCIARSKICH

Post przez Anija » 19 lutego 2011, o 23:11

Milek napisał(a):Niestety zawody w Łodzi zostały odwołane, piszę dopiero teraz, bo organizatorzy trochę się ociągali z tą decyzją. Tak więc Ania, Joanna i zyciak, przepraszam, ale jutro się nie spotkamy :/


Milek jak nie tym razem to następnym się spotkamy :)
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Następna strona


  • Reklama

Powrót do RozmaitościKto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: arturo23, strazak210