Charytatywna Aukcja Trzy Serca - do wylicytowania gadżety serialowe :arrow2: czytaj więcej

Krokiewka - amatorska skocznia narciarska w Lublinie

Miejsce na dyskusje na dowolne tematy.
Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Reactions:
Posty: 486
Rejestracja: 31 lip 2008, 19:40
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

03 lut 2010, 19:53

20 lutego 2010 roku na Skoczni Narciarskiej „Krokiewka” w Lublinie odbędą się

I Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej w Amatorskich Skokach Narciarskich

20 lutego 2010 roku odbędą się Mistrzostwa Polski Wschodniej w Amatorskich Skokach Narciarskich na Skoczni Krokiewka w Lublinie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych skoczków amatorów i nie tylko.

Liczba chętnych zawodników z każdym dniem rośnie, więc szykuje się zacięta rywalizacja. Liczymy także na spore grono kibiców. Więcej szczegółów dotyczących zawodów znajdziecie poniżej oraz pod e-mail: krokiewka@poczta.pl , gg: 5702875 oraz na stronie: http://www.krokiewka.cba.pl

Patroni, Sponsorzy i Patroni medialni:
Obrazek

Zapowiedź:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5y7AEdUtwnE[/youtube]

Nagrody:

Dla wszystkich uczestników Mistrzostw mamy wiele nagród gwarantowanych. Są to m.in. dyplomy, upominki od firm Inter Steel, OBI i Spotrico oraz Marszałka Województwa Lubelskiego - Krzysztofa Grabczuka i Prezydenta Miasta Lublina - Adama Wasilewskiego, a także od Polskiego Związku Narciarskiego.

Zwycięscy zostaną uhonorowani także pucharami, które zostaną wręczone w kategoriach:

- Open (trzech najlepszych)

- Najlepszy zawodnik w województwie lubelskim

- Najmłodszy zawodnik

- Najdłuższy skok

Łącznie zostanie rozdanych sześć pucharów.

Dla najlepszego zawodnika z Lublina mamy niepowtarzalną czapkę "Milki" z autografami Adama Małysza, Svena Hannawalda i Mattiego Hautamaekiego.


Oferujemy:

Dla wszystkich zawodników i ich rodziców/opiekunów oferujemy m.in. posiłek pod namiotem (grochówka, herbata, kanapki itp.), miejsce do zmiany ubrania (namiot), ognisko z kiełbaskami i wiele innych.

Dodatkowo każdy zawodnik otrzyma profesjonalny plastron z numerem startowym.

Cała impreza prowadzona przez spikera będzie nagłośniona.

Czekamy na zgłoszenia kolejnych chętnych.

Zapisy do 14 lutego!
Regulamin, program, karta zgłoszeniowa, lista uczestników, nagród i sędziów, sposób punktacji i plakat na stronie:

http://www.krokiewka.cba.pl

http://www.krokiewka.cba.pl/zawody.html
Ostatnio zmieniony 14 lip 2015, 12:59 przez Milek, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Reklama

Awatar użytkownika
Joanna
Osobowość forum
Osobowość forum
Reactions:
Posty: 366
Rejestracja: 14 lut 2009, 20:14
Lokalizacja: Łódź

03 lut 2010, 20:53

Szkoda że to tak daleko...
Impreza zapowiada się super :)
- DO DOMU !!! - Wioletka

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 1784
Rejestracja: 27 lut 2007, 14:58

03 lut 2010, 20:58

Joanna pisze:Szkoda że to tak daleko...
W Łodzi też mieli być, no ale nasze miasto się nie postarało :cry:
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 886
Rejestracja: 01 sie 2007, 21:34
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

03 lut 2010, 21:57

Ja tam będę i mam kilka biletów w loży dla VIPów, więc jeśli ktoś jest chętny, to może się do mnie zgłosić. :]
Ostatnio zmieniony 04 lut 2010, 0:21 przez kylo69, łącznie zmieniany 1 raz.
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Reactions:
Posty: 486
Rejestracja: 31 lip 2008, 19:40
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

28 lis 2010, 20:32

Może niektórzy z Was zauważyli, że przez jakiś czas nie udzielałem się na forum. Przez ostatnie dwa miesiące codziennie każdą wolną chwilę po lekcjach spędzałem na skoczni. Razem z piątką kolegów i z pomocą techniczną mojego dziadka, przebudowaliśmy naszą skocznię narciarską. Wygląda teraz zupełnie inaczej. Zapraszam do przeczytania notatki ;D
Obrazek
krokiewka.pl

Krokiewka to jedyna skocznia narciarska we wschodniej Polsce, zbudowana przez grupę miłośników tej pięknej dyscypliny sportu. Początki obiektu sięgają przełomu 2006 i 2007 roku, kiedy to Aleksander Furtak, Maksymilian Furtak, Damian Widomski i Patryk Górecki podjęli się budowy amatorskiej skoczni o punkcie konstrukcyjnym 10 m. Już w pierwszym roku skoków w marcu 2007 roku lubelscy skoczkowie otrzymali miano właścicieli „Najlepszej Amatorskiej Skoczni Narciarskiej w Polsce”, które to nadali im użytkownicy portalu SkokiNarciarskie.pl w konkursie „Budujemy skocznie”. Było to dla nich bardzo miłe doświadczenie, które ułatwiło kontynuację popularyzacji skoków narciarskich w Lublinie.
Obrazek
youtube.com/watch?v=3dWqNXqEjkM


I MISTRZOSTWA

Po trzech udanych sezonach zimowej rekreacji, przeplatanych letnimi przebudowami, postanowili zorganizować I Mistrzostwa Polski Wschodniej w Amatorskich Skokach Narciarskich, 20 lutego 2010 roku. W przygotowaniu tej imprezy pomogli im dziennikarz sportowy gazety „Nowy Tydzień” – Pan Krzysztof Basiński, a także Pan Krzysztof Wójcik z Krakowa, właściciel firmy „Inter Steel”, który to został głównym sponsorem.
Obrazek
krokiewka.pl
Patronat nad zawodami objął Pan Krzysztof Grabczuk - marszałek województwa lubelskiego oraz Pan Adam Wasilewski - prezydent miasta Lublin. Mistrzostwa cieszyły się dużym zainteresowaniem mediów lokalnych i ogólnopolskich. Młodzi organizatorzy mieli okazję gościć dziennikarzy programu informacyjnego TVP1 „Teleexpress”, a także „Wydarzeń” z telewizji Polsat. Był to dość głośny powrót skoków narciarskich do Lublina po roku 1963 i zlikwidowanej skoczni „Wieniawie”. Lubelscy fani sportów zimowych mogli po prawie 50-ciu latach na żywo oglądać skoki narciarskie na wschodzie.


PRZEBUDOWA I NOWA KROKIEWKA

Obrazek
krokiewka.pl

Rok 2010 jest przełomowym w historii skoczni narciarskiej Krokiewka. W kwietniu pojawił się pomysł gruntownej przebudowy obiektu, a następnie zatwierdzony został ostateczny projekt nowej skoczni. Pod koniec lipca na Krokiewkę wjechał ciężki sprzęt. Został wyrównany i znacznie poszerzony zeskok. Drugi etap prac, trwający 7 tygodni od początku października do końca listopada był decydujący o ostatecznym wyglądzie nowej skoczni. W tym czasie grupa młodych skoczków w składzie: Maksymilian Furtak, Damian Widomski, Patryk Górecki, Aleksander Furtak, Kamil Krusiński, Marcin Sapko, regularnie wykonywała wszystkie prace zawarte w projekcie budowy. Pomagał im także Lech Białek – dziadek braci Furtaków. Wzdłuż zeskoku pojawiły się dwie drewniane bandy, rozbieg z progiem został wykonany z drewna, którego 6-cio metrową część tworzy drewniana konstrukcja o wysokości 2,5m. By ułatwić wchodzenie na szczyt skoczni, zostały położone schodki. Obecnie Krokiewka ma 9 możliwych stanowisk dla belki startowej. Bandy na rozbiegu oraz odpowiednia drewniana forma, ułatwiają tworzenie torów dla skaczącego zawodnika. Punkt K został usytuowany na 13-stym metrze. Skocznia zmieniła się nie tylko od strony wizualnej, ale także poprawił się komfort skoku. Krokiewka jest teraz znacznie bezpieczniejsza, jak również piękniejsza. Budowę sponsorował Pan Krzysztof Wójcik, właściciel firmy INTER STEEL z Krakowa, i Pan Tadeusz Telejko, właściciel firmy TELEYKO z Niedrzwicy Dużej. Za ogromną pomoc lubelscy miłośnicy skoków serdecznie dziękują.
Obrazek
krokiewka.pl

Dane/ciekawostki z przebudowy:

- Drewno: 9,4 m sześć.
- Gwoździe, wkręty, śruby: 50 kg
- Farba: 100 l (kolor "kasztan :)
- "Pręty śrubowe/gwintowane": 15 m
- Lakier z sprayu (czarny, biały): 160 ml
- Blacha: 2 x 1,5 m - Pędzle: 7 szt.
- Wałek: 1 szt.
- Kuweta do malowania wałkiem: 1 szt.
- Sztuczna trawa: 6,8 m. kw.
- Kątowniki: 70 szt.
- Wiertło do drewna 10x300mm: 1 szt.
- Benzyna: 7 l
- Drożdżówki, pączki, zapiekanki: 155 szt.
- Sok „Garden” wieloowocowy: 48 l
- Herbata z termosu: 16 l


STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW NARCIARSTWA „KROKIEWKA”

Razem z Panem Krzysztofem Basińskim młodzi sportowcy podjęli się założenia formalnej grupy lubelskich skoczków. W tej chwili są na etapie zakładania stowarzyszania, które będzie skupiać wszystkich miłośników skoków narciarskich z całej Polski, a w szczególności tych, którzy trenują na Krokiewce.


II MISTRZOSTWA

Po dużym sukcesie pierwszych zawodów, lubelscy skoczkowie postanowili zorganizować II Mistrzostwa Polski Wschodniej w amatorskich skokach narciarskich na skoczni „Krokiewka”, które odbędą się 29 stycznia 2011 roku. Na wstępnej liście uczestników jest już ponad 20 osób. Do wzięcia udziału zaproszeni są wszyscy chętni skoczkowie amatorzy. Wstępnie zapisać się można - podając imię, nazwisko, datę urodzenia, miejscowość, nr tel., e-mail, ew. nr gadu-gadu - kontaktując się z organizatorami poprzez krokiewka@poczta.pl / gg: 5702875. Mile widziani są również kibice. Parking będzie zapewniony dla wszystkich uczestników i gości. Przewidziany jest także ciepły prowiant dla zawodników i opiekunów. Na startujących czekają nagrody, upominki. Opieka medyczna, namioty do przebrania się, toaleta zapewnione dla każdego uczestnika. Kibice będą mieli możliwość zakupu ciepłego posiłku i zagrzania się przy ognisku. Całą imprezę komentować będzie spiker nagłaśniany profesjonalnym sprzętem muzycznym. Zapowiada się emocjonująca rywalizacja w niewątpliwie oryginalnej jak na Lubelszczyznę dyscyplinie sportu, dlatego wszyscy ciekawi oprawy i przebiegu zawodów są mile widziani. Plakat II Mistrzostw pojawi się na początku stycznia 2011 roku. Dostępna jest już jedna z dwóch filmowych zapowiedzi imprezy na portalu YouTube. Wszelkie nowości na temat zawodów zamieszczane będą na oficjalnej stronie Krokiewki i na Facebooku.


FILM Z PRZEBUDOWY
FOTOGALERIA

Przebudowa została obszernie sfotografowana. Zawodnicy chętnie podzielą się swoją o wiele szerszą dokumentacją. Oto kilka zdjęć z przebudowy:

http://krokiewkaprzebudowa.pxd.pl/album ... udowa-2010 (20 zdjęć)
lub
http://www.krokiewka.pl/galeria%20przebudowa3.html (233 zdjęcia)


SPONSORZY KROKIEWKI

Obrazek
intersteel.com.pl
- INTER STEEL (Krzysztof Wójcik) - projektowanie konstrukcji stalowych, Kraków ( http://www.intersteel.com.pl )

Obrazek
telejko.pl
- TELEYKO (Tadeusz Telejko) - skład drewna suszonego, tarcica liściasta i iglasta, Niedrzwica Duża ( http://www.telejko.pl )UDZIAŁ W PRZEBUDOWIE WZIĘLI

- Maksymilian Furtak,
- Damian Widomski,
- Patryk Górecki,
- Aleksander Furtak,
- Kamil Krusiński,
- Marcin Sapko,

pomoc:
- Lech Białek


PARAMETRY

Nazwa: Krokiewka

Punkt K: 13 m

Punkt HS: 15 m

Długość rozbiegu: 30 m

Długość zeskoku: 20 m

Wysokość progu: 80 cm

Kąt nachylenia progu: 2 st (do dołu)

Ilość belek startowych: 9

Rekord: 14,5 m

Rekordzista: Aleksander Furtak (3.01.2010)

Rok budowy
2006/2007

Rok przebudowy: 2007, 2009, 2010

Oświetlenie: planowane na sezon 2010/11

Średnia prędkość na progu: 46 km/h


KONTAKT

Zawodnicy i budowniczowie chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, przychodzące drogą telefoniczną, mailową lub na spotkaniu np. na skoczni.

http://www.krokiewka.pl – oficjalna strona internetowa
http://www.facebook.com/krokiewka - strona na Facebooku
http://www.krokiewka.fora.pl – forum internetowe
http://www.youtube.com/user/milek1243 - konto na YouTube

krokiewka@poczta.pl

Linki:

http://www.krokiewka.pl/zawody2.html - informacje na temat II mistrzostw
http://www.krokiewka.cba.pl/zawody.html - relacja z I mistrzostw
– wideo-relacja z I mistrzostw
– „Teleexpress” z naszym udziałem
– filmowe podsumowanie sezonu 2009/10
– filmowa zapowiedź II mistrzostw


DOJAZD


Skocznia znajduje się między ulicą Bolesława Liszkowskiego, a ul. Jana Turczynowicza - nie daleko południowo-zachodniej granicy miasta Lublina z wsią Konopnica.
Jak dojechać do naszej skoczni?

Samochodem:
jadąc z miasta al. Kraśnicką skręć w prawo w ul. Raszyńską, jedź ok. 1000 m, skręć w prawo przed budynkiem OSP Konopnica w ul. Laskową i jedź prosto ok. 600 m, następnie w prawo w ul. Bolesława Liszkowskiego. Z tej strony można najlepiej zaparkować samochodem

Pieszo:
idąc z miasta al. Kraśnicką skręć w prawo w ul. Raszyńską. Idź prosto ok. 800 m i skręć w prawo w ul. Tarninową. Gdy zejdziesz z niewielkiej górki skręć w pierwszą w lewo w ul. Bolesława Liszkowskiego. Idź prosto aż ujrzysz naszą skocznię od dołu

Obrazek
krokiewka.pl
Ostatnio zmieniony 14 lip 2015, 13:01 przez Milek, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
Desert
Ekspert
Ekspert
Reactions:
Posty: 273
Rejestracja: 10 sie 2009, 16:47
Lokalizacja: Tychy

29 lis 2010, 15:53

Gratulacje! Jestem dumna z takiego znajomego! Muszę tacie pokazać coście wykombinowali i w jakim czasie. Wówczas może się bardziej zmobilizuje do tego aby szybciej wytapetować przedpokój.
"Miłość ma dwa końce: jednym wzrasta, drugim się plącze."
/myśl własna/

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 1784
Rejestracja: 27 lut 2007, 14:58

29 lis 2010, 18:35

Milek odwaliliście kawał dobrej roboty :)
widzę, że już za 2 miesiące odbędą się II mistrzostwa
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Reactions:
Posty: 1127
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:19
Lokalizacja: Saalfeld/Mohrungen/Warsaw
Kontakt:

29 lis 2010, 18:38

Wow, wow, wow! :D Jestem pod wrażeniem! Gratuluję Wam zapału i takiego dzieła :D :clap: :thumbup:
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
Kamil
Super User
Super User
Reactions:
Posty: 342
Rejestracja: 19 lip 2010, 12:41
Lokalizacja: Podkarpacie

01 gru 2010, 15:59

Już kiedyś wam gratulowałem, ale nie zaszkodzi Wam pogratulować jeszcze raz, bo odwaliliście kawał dobrej roboty.;)
Brawo dla pomysłodawców, wykonawców no i skoczków. ;)
"Powietrze u nas świeże.
Dwa, wszędzie blisko.
Trzy, tanio.
Cztery, nawet jak co drogie to dostać nie można."

Tadeusz Hadziuk

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 715
Rejestracja: 22 gru 2006, 20:17
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

03 gru 2010, 17:51

Świetna inicjatywa - może Wam uda się wyłowić tam następców Małysza bo po obiecującym lecie coś teraz znowu normalnie czyli cieniutko....

Awatar użytkownika
Patryk
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Reactions:
Posty: 106
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:24
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

04 gru 2010, 20:38

do lublina nie daleko wybiore sie na skocznie popatrzeć :)
ranczo najlepszy serial pod słońcem
POZDROWIENIA Z CHEŁMA :]
[url=http://userbars.pl/Film-i-TV/Userbar/21081,Ranczo,fan.htm][img]http://img.userbars.pl/106/21081.png[/img][/url]

qwerty
Super User
Super User
Reactions:
Posty: 898
Rejestracja: 21 mar 2010, 12:27

12 gru 2010, 10:30

Zawsze chciałem się sprawdzić w skokach, gdyż jestem fanem tej dyscypliny (to znaczy jako widz przed TV, heh, ale zawsze!) :hihi:

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Reactions:
Posty: 486
Rejestracja: 31 lip 2008, 19:40
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

25 sty 2011, 0:20

Zapraszamy wszystkich fanów skoków narciarskich na II Mistrzostwa Polski Wschodniej w amatorskich skokach narciarskich na skoczni "KROKIEWKA" w Lublinie.

Plakat:
Obrazek

29 stycznia 2011,
godz. 13:00,
os. WĘGLIN,
ul. Raszyńska

Zapowiedź YouTube:
[youtube]
[/youtube]


Wideo-Relacja na żywo:
http://www.itvl.pl (Internetowa Telewizja Lublin) - polecam te opcję Ranczersom, którzy nie mogą przyjechać do Lublina.


Więcej na:
http://www.krokiewka.pl
http://www.facebook.com/krokiewka
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Ewa47
Super User
Super User
Reactions:
Posty: 1061
Rejestracja: 06 lip 2009, 21:41
Lokalizacja: Warszawa

25 sty 2011, 23:46

Milek jak dla mnie to trochę daleko , ale postaram się obejrzeć (jeśli mi się uda ) i trzymać za Ciebie kciuki , może niedługo zastąpisz A.Małysza.
Ewa

qwerty
Super User
Super User
Reactions:
Posty: 898
Rejestracja: 21 mar 2010, 12:27

26 sty 2011, 17:20

Chyba Kamila Stocha :letssin:

Ja wczoraj pooglądałem na YouTube filmiki ze skoków amatorskich na skoczniach takich małych właśnie. ;)
Świetna zabawa, ale trzeba jednak umieć, chociażby na tych nartach jeździć, heh, ja w życiu nie miałem takich prawdziwych nart na nodze (tylko takie małe, kiedyś, ale i tak były za małe). :)
A filmik z tych zawodów Mistrzostw Polski Wschodniej także widziałem :yes:

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Reactions:
Posty: 1144
Rejestracja: 15 gru 2006, 17:42
Lokalizacja: M@zowsze
Kontakt:

17 lut 2011, 17:09

Milek, gratuluję zdobycia Mistrzostwa. Mam nadzieję, że pani od matematyki doceni Twoje sukcesy sportowe ;D

Artykuł o chłopakach z Krokiewki: Dla dwóch sekund w górze

[youtube]
[/youtube]
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Reactions:
Posty: 486
Rejestracja: 31 lip 2008, 19:40
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

17 lut 2011, 17:53

admin, bardzo dziękuję ;D Przyznam, że nie było łatwo, bo zawodnicy w tym roku zaskakująco daleko skakali, ale udało się. Szczególnie zadowolony jestem, że zorganizowaliśmy moim zdaniem o wiele lepsze zawody niż rok temu, sporo pracy i czasu, wiele trudności związanych m.in ze sponsoringiem, patronami i każdym jednym elementem składowym organizacji tych mistrzostw. Efekt był jednak tego warty.

Wszystkie szczegóły dotyczące skoczni i mistrzostw są na stronie http://www.krokiewka.pl zwłaszcza na http://www.krokiewka.pl/zawody/zawody2 . Tam także możesz obejrzeć całą retransmisję z zawodów, sfilmowaną przez Internetową Telewizję Lublin, poprzez którą relacja na żywo była transmitowana w internecie na http://www.itvl.pl

Jeśli chodzi o link do artykułu, który podałeś to nasz debiut w ogólnopolskiej Wyborczej, z którego jednak nie jesteśmy za bardzo zadowoleni, jak zwykle dziennikarze zmieniają treści wywiadów, dopisują, wykreślają wzbogacają co nam się nie podoba. Cóż taka chyba rola dziennikarza. Czasem jednak bywają dobre reportaże/artykuły.

Film mojego autorstwa wkrótce także pojawi się na stronie, a tymczasem inny film, Kuriera Lubelskiego:
[youtube]
[/youtube]

Dla Ranczersów z Łodzi i okolic: W niedzielę 20.02 startujemy (grupa 6/8 zawodników Krokiewki) w II Mistrzostwach Polski Centralnej w amatorskich skokach narciarskich w Łodzi na skoczni na Rudzkiej Górze. Zapraszamy ;D Szczególnie liczę na Aniję i Joannę ;D

Zapraszamy także na naszego Facebooka: http://www.facebook.com/Krokiewka
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 2367
Rejestracja: 30 sie 2009, 11:34
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

17 lut 2011, 19:57

Milek Wiadomo, że na Rudzkiej Górze, napisz tylko o której? Rzeczywiście, jest niepowtarzalna okazja na spotkanie, a mi będzie bardzo miło poznać wreszcie osobiście kilkoro z Was!!! :thumbup:

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Reactions:
Posty: 486
Rejestracja: 31 lip 2008, 19:40
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

19 lut 2011, 22:42

Niestety zawody w Łodzi zostały odwołane, piszę dopiero teraz, bo organizatorzy trochę się ociągali z tą decyzją. Tak więc Ania, Joanna i zyciak, przepraszam, ale jutro się nie spotkamy :/
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 1784
Rejestracja: 27 lut 2007, 14:58

19 lut 2011, 23:11

Milek pisze:Niestety zawody w Łodzi zostały odwołane, piszę dopiero teraz, bo organizatorzy trochę się ociągali z tą decyzją. Tak więc Ania, Joanna i zyciak, przepraszam, ale jutro się nie spotkamy :/
Milek jak nie tym razem to następnym się spotkamy :)
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość