Ranczo 9.

Prace na planie nowego sezonu "Rancza" rozpoczęły się 22 lipca w Jeruzalu i potrwają do listopada 2014 r. Premierowe odcinki w telewizji obejrzymy we wiosennej ramówce TVP1.
Regulamin działu 1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły. Umieszczanie postów zawierających tzw. spoilery jest kategorycznie zabronione.
2. Na forum nie wolno zamieszczać informacji na temat harmonogramu pracy ekipy na planie.
3. Pamiętajmy o trzymaniu się tematu dyskusji.

Ranczo 9.

Postprzez sklodzio94 » 15 sierpnia 2013, o 13:54

Nie napisałem więcej niż w faktach teletygodniach itd, po za tym jakoś mi się nie chce wierzyć iż kontynuacja zależy od oglądalności, cóż jeżeli to prawda to nasuwa się jedno słowo KOMERCJA.
sklodzio94
Uczestnik

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy
Numer GG: 5555171

Reklama

Re: Ranczo 9.

Postprzez kubakielce » 15 sierpnia 2013, o 22:26

sklodzio94 napisał(a):Nie napisałem więcej niż w faktach teletygodniach itd, po za tym jakoś mi się nie chce wierzyć iż kontynuacja zależy od oglądalności, cóż jeżeli to prawda to nasuwa się jedno słowo KOMERCJA.

Odpowiedz sobie na jedno małe pytanie : Który serial dla Jego twórców jest komercją :?: Gdybyś nie wiedział to ja dam Ci odpowiedź : KAŻDY . Każdy serial jest maszynką do robienia pieniędzy , jeśli są zyski są i odcinki . To tylko dla nas , fanów dany serial może być czymś więcej , może nam się wydawać że tak samo myślą Jego twórcy ale to trochę złudne wrażenie . Tak więc Ci na górze myślą że to tylko pieniądze a my na dole myślimy że to coś więcej , te chwile które przeżyło się w czasie oglądania odc. , to oczekiwanie na kolejne serie i to dzięki nam " Ranczo " jest tu gdzie jest i może być dużo dalej jeśli będzie w narodzie :) tyle siły by obejrzeć kolejne 13 odcinków w sile która da TVP do myślenia . Bo to wydaje mi się pewne : jeśli ludzie będą oglądać to TVP będzie tworzyć dla zysku , a Lucy zawsze może wrócić , to akurat najmniejszy problem
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy
"Życie jest jak puste pole , takie życie ja pier...." - Kurski , Miodowe Lata

Za ten post autor kubakielce otrzymał podziękowania - 3
Bercek90(15 sierpnia 2013, o 22:30), Przemo94(16 sierpnia 2013, o 06:53), strazak210(15 sierpnia 2013, o 22:40)
Ocena:13.04%

kubakielce
Super User

Podziękował : 183 razy
Otrzymał podziękowań: 102 razy
Numer GG: 0

Ranczo 9.

Postprzez Przemo94 » 17 sierpnia 2013, o 08:33

Prawdopodobnie coś więcej na temat kolejnych sezonów Rancza będzie wiadomo do końca października.
Przemo94
Moderator

Podziękował : 352 razy
Otrzymał podziękowań: 283 razy

Postprzez czerepachd;98 » 17 sierpnia 2013, o 23:13

Z jednej strony trochę łza się kręci w oku na myśl, że 8 seria może być ostatnią, bo gdzie znajdziecie serial, który tak dobrze krytykuje w sposób komiczny naturę ludzką i stereotypy Polaków oraz ich uprzedzenia, a z drugiej strony, wiem, że i tak kiedyś to nastąpić musi, wielka strata dla fanów, ale cóż, lepiej zakończyć na 8, niż żeby w Ranczu wiało nudą.
"Nie kocha się za coś, tylko pomimo" - Halina Kozioł

Za ten post autor czerepachd;98 otrzymał podziękowanie od
sklodzio94(19 sierpnia 2013, o 11:07)
Ocena:4.35%

czerepachd;98
Elitarny uczestnik

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Numer GG: 12936945

Ranczo 9.

Postprzez neuroup » 19 sierpnia 2013, o 18:03

Witam!
Od dawna tu zaglądałem, ale dopiero ostatnio stwierdziłem, że się zapiszę i dołączę do dyskusji.
Moim zdaniem jak będzie trzeba to powstanie nawet i 12 seria Rancza. TVP ma mało tak udanych seriali, które by z tak dużą regularnością przyciągała tak ogromną widownie. To jest ważne dla reklamodawców i dopóki nie spadnie oglądalność do jakiegoś nam nieznanego minimum, Ranczo będzie kręcone. Bardziej bym się martwił o aktorów i czy Oni by chcieli grać dalej no i czy za kolejne odcinki nie będą chcieli takiej kasy, że przestanie być to opłacalne.
Przeczytałem tutaj, że według statystów kręcono taką scenę, że kolejne odcinki będą bez sensu. Nie wiem czy to prawda, ale jak prześledzicie sobie odcinki kończące dane serie, to często było tak, że z wypiekami czekało się na kolejny sezon. No i nie można wykluczyć, że nakręcili dwie alternatywne zakończenia. Jeśli to prawda.
Na potwierdzenie mojej tezy, że jak będzie to tylko opłacalne to nawet i 12 seria powstanie to chciałbym zauważyć, jak często ten serial jest powtarzany. W niedzielę jak się człowiek odpowiednio zakręci to nawet 8 odcinków może obejrzeć w ciągu 24 h biorąc pod uwagę, że w niedzielę na TVP HD nie leci żaden odcinek Rancza. Przecież jakby ludzie nie chcieli i nie lubili tego oglądać to by nikt tego nie robił. Bo i po co ktoś by miał się reklamować przed serialem, który nikt nie ogląda :)

Za ten post autor neuroup otrzymał podziękowanie od
mc_flay(21 marca 2014, o 19:27)
Ocena:4.35%

neuroup
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Numer GG: 2055161

Postprzez bambo000 » 20 sierpnia 2013, o 21:02

sklodzio94 napisał(a):Nie napisałem więcej niż w faktach teletygodniach itd, po za tym jakoś mi się nie chce wierzyć iż kontynuacja zależy od oglądalności, cóż jeżeli to prawda to nasuwa się jedno słowo KOMERCJA.

Po 1: Na dowód tego że kontynuacja zależy od oglądalności powinno Ci wystarczyć ze początkowo Ranczo miało mieć jedynie 4 serie. Tylko dlatego że była tak duża oglądalność i tylu ludzi pokochało ten serial w marcu będziemy cieszyć się już 8 serią.
Po 2: Jeżeli chodzi o zdradzanie fabuły to już wszystko zostało na ten temat napisane ale nie rozumiem dlaczego uważasz że ta scena ewidentnie przekreśla możliwość kontynuacji? Również byłem statystą tego dnia w Jeruzalu i moim zdaniem scena o której jest mowa kompletnie nic nie oznacza. Jedynie są to dwie furtki (kręcimy 9 serie albo nie kręcimy). Jeżeli oglądałeś poprzednie serie to chyba sam powinieneś na to wpaść. :bosz:
bambo000
Nowicjusz

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Revers » 20 sierpnia 2013, o 21:31

" I mnie się tak zdaje",że na oglądalności to wszystko sie opiera :)
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "
Revers
Super User

Podziękował : 115 razy
Otrzymał podziękowań: 88 razy

Ranczo 9.

Postprzez Marcin » 21 sierpnia 2013, o 01:22

A jaka produkcja telewizyjna nie jest komercją? (Może są wyjątki, ale to na stacjach typu TVP Kultura). Żyjemy w czasach kiedy telewizja jak i prawie cała kinematografia opiera się na zasadach producenckich a nie autorskich (ma to swoje wady, ale również i wiele zalet). Oczywiście, jak w każdej dziedzinie nie można przesadzić i nie zrobić, w tym przypadku z serialu, tylko maszynki do zarabiania, bo to zawsze się źle kończy... Jak wiele osób już powiedziało decyduje oglądalność, bo jest najważniejszym wyznacznikiem w telewizji. Żeby nie odbiegać od tematu - czy powstanie następna seria czy nie ciężko powiedzieć. Mam nadzieją (w sumie jestem prawie pewny tego :) ), że jak się to już zdarzało, twórcy będą mieć zdrowe podejście i sami ocenią czy kolejna seria będzie trzymała poziom czy temat się już wyczerpie i skończą. Może to smutne, ale nieważne kiedy się zaczęło, ważne kiedy i jak się kończy :)
Marcin
Moderator

Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez joker1977 » 21 sierpnia 2013, o 10:31

Jak już wcześniej napisano że wszystko zależy od oglądalności.
Ale jest i druga strona medalu KASA SIĘ MUSI ZGADZAĆ - bo bez tego nic nie będzie.
Pozdrawiam
TUR de Podlasie
joker1977
Uczestnik

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez FormulaOnePoland » 31 sierpnia 2013, o 17:33

jeżeli potwierdzą się plotki o wyjeździe wiadomo kogo to serial straci sens. Ten wyjazd może świadczyć o tym że chcą skończyć na tej serii, a jeśli będzie wyjazd to ludzie przestaną oglądać serial i frekwencja do miliona nawet spadnie. Ciekawe też jest to, że oglądałem ostatnio wywiad z panią Arlak, która mówiła że na początku była wójtową, teraz jest senatorową a może kiedyś będzie prezydentową.
FormulaOnePoland
Nowicjusz

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Ranczo 9.

Postprzez kubakielce » 31 sierpnia 2013, o 19:30

FormulaOnePoland - ja uważam że wyjazd daengo bohatera niczego nie przesądza . Na 100% w 9 serii dało by się jakoś ułożyć powrót tej postaci , a gdyby pierwsze odcinki były bez niej lub niego :?: Nawet lepiej , można by zobaczyć jak wyglądają Wilkowyje bez postaci pierwszoplanowych :) Ale jeśli nie będzie chęci za strony aktorów , twórców lub kogo tam jeszcze przy tworzeniu serialu to wszystkie próby kontynuacji to będzie walenie głową w mur . Tak więc czekajmy spokojnie i miejmy nadzieję na pozytywne rozwiązanie tej kwestii :)
kubakielce
Super User

Ranczo 9.

Postprzez Ranczerka21 » 31 sierpnia 2013, o 20:08

Ja myślę że będzie jak przy poprzednich seriach. Też było tyle szumu, "że to już ostatnia" a tu proszę, ósmą nagrywają:) Poza tym skoro niektóre seriale (straszne gnioty) wciąż nagrywają, to Ranczo powinni nagrywać jeszcze przez długi czas :) Choć Kubakielce ma też rację, że po części zależy to od chęci aktorów i ekipy, ale miejmy nadzieję że nikomu chęci nie zabraknie :)
Ranczerka21
Super User

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 132 razy

Postprzez FormulaOnePoland » 31 sierpnia 2013, o 22:58

Akurat jeśli chodzi o ekipę to bym nie martwił się. Po pierwsze na każdym kroku mówią że uwielbiają grać w tym serialu a po drugie jeśli chodzi o seriale takiego typu to znaczy sezon trwający 13 odcinków to Ranczo jest najlepszym w dziejach, więc na pewno stan ich kont pozwala im jeszcze bardziej się cieszyć z tego :) natomiast jeśli powtórzą się plotki o tym że Lucy wyjeżdża w 8 sezonie do Ameryki, to serial albo sie kończy, albo jest tak ułożone że za chwilę wraca, albo serial na dobrą sprawę muszą zacząć od początku. Jednak na moją intuicję to nie wyjedzie (nie zdradzam specjalnie fabuły bo to na wielu portalach można przeczytać). Jak dla mnie to ten serial nie może istnieć ani bez bywalców ławeczki, ani bez Lucy i Kusego, Ani bez Wójta i Księdza. To fundamentalne postaci, także ze względu na to kto ich gra.
FormulaOnePoland
Nowicjusz

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Ranczo 9.

Postprzez pablo » 6 października 2013, o 16:16

Tak sobie pomyślałem, że w serialu wielokrotnie przewija się Lublin, a ekipa nigdy tu nie zawitała :( (a było kilka okazji, np studia Klaudii w Lublinie, czy Pietrek i Jola na nauce śpiewu). A Wilkowyje przecież leżą w woj. lubelskim :P I fajnie by było jakby chociaż na 1 dzień przy kręceniu 9 serii ekipa zawitała i by tu nakręcili kilka scen :) Bo na razie w Ranczu jest to miasto-widmo.
pablo
Osobowość forum

Podziękował : 396 razy
Otrzymał podziękowań: 426 razy

Postprzez zyciak » 22 października 2013, o 00:19

Jak wszyscy zapewne wiecie, dziś "dokręcano" kilka scen do ósmej transzy. Po skończonym dniu zdjęciowym, Artur Barciś napisał na swym forum:

"Chodzą słuchy, że jednak będzie 9 sezon."

Pierwsza, w miarę wiarygodna informacja o możliwej kontynuacji !!! :good: :zadowolony: :palce:

Za ten post autor zyciak otrzymał podziękowania - 7
kubakielce(22 października 2013, o 08:56), Marcin17(22 października 2013, o 17:46), natalia1989(22 października 2013, o 18:58), Przemo94(22 października 2013, o 07:45), Ranczerka21(22 października 2013, o 18:55), Skowronek(22 października 2013, o 12:35), strazak210(22 października 2013, o 22:43)
Ocena:30.43%

zyciak
Moderator

Podziękował : 485 razy
Otrzymał podziękowań: 926 razy

Ranczo 9.

Postprzez kubakielce » 22 października 2013, o 08:57

Świetna wiadomość i to od tak ważnej osoby :)
kubakielce
Super User

Ranczo 9.

Postprzez Skowronek » 22 października 2013, o 12:36

świetne wieści ;) ;) ;) dzięki Zyciak za wiadomość ;)
Skowronek
Super User

Podziękował : 175 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Postprzez Revers » 22 października 2013, o 19:35

Już raz napisali, że nie można pozbyć się kury znoszącej złote jaja... :)
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "
Revers
Super User

Podziękował : 115 razy
Otrzymał podziękowań: 88 razy

Postprzez pozmu » 23 października 2013, o 03:53

Lepiej żeby była 9 seria, bo inaczej znów będzie protest :palce:
Zaś co do wyjazdu bohatera itp. itd. to wszystko da się załatwić w ten czy inny sposób :good:
  • Where am I?
  • In Wilkowyje
  • Oh shit
pozmu
Nowicjusz

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Ranczo 9.

Postprzez Marcin17 » 24 października 2013, o 20:33

Pozostaje tylko czekać na końcówkę 8 sezonu i na rezultaty jakie on przyniesie i wtedy będzie można już pewniej spekulować co do 9 sezonu;D Takie jest moje zdanie;p
Marcin17
Pasjonat

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Numer GG: 8282302

Poprzednia stronaNastępna strona