Ranczo odc. 80 Potęga immunitetu

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.

Co można powiedzieć o drugim odcinku 7 sezonu "Rancza"?

Ankieta zakończyła się 24 marca 2013, o 22:11

Tylko jedno - genialny!
13
65%
Niezły, ale bez rewelacji
5
25%
Niestety, zaledwie przeciętny
1
5%
Słaby, znacznie poniżej poziomu
1
5%

Razem głosów : 20

Postprzez admin » 9 lutego 2013, o 20:04

Ranczo seria 7 odcinek 80 "Potęga immunitetu"
Emisja premierowa - 10.03.2013 godz. 20:20 TVP1
Obrazek
Fot. YouTube

Streszczenie odcinka:
Ksiądz coraz bardziej zapada na zdrowiu. Załamana tym faktem Michałowa jest przekonana, że dni proboszcza są policzone. Kiedy wreszcie dr Wezół wpada na przyczynę niedomagania, ksiądz błaga go na wszystkie świętości, żeby pod żadnym pozorem nie zdradzał Michałowej powodów swojej choroby.
Agentka z Warszawy zalęgła się w dworku jak gniazdo szerszeni. Ani wyrzucić się jej nie da, ani żyć z nią nie sposób. Otwarcie krytykuje Lucy za to, że pozwoliła zdusić wyjątkowy talent Kusego w tzw. żyćku, a temu ostatniemu wyraźnie daje do zrozumienia, że powinien dokonać wyboru: dom albo kariera w Warszawie. Monika wpadła na pomysł kręcenia videoartu o Kusym, co przedłuża niepokojąco jej obecność w dworku.
Bardzo ważna komisja programowa w składzie: Wargacz (przewodniczący), Solejuk (wiceprzewodniczący), Myćko (sekretarz) staje przed odpowiedzialnym zadaniem stworzenia programu PPU. Dzieje się to w knajpie Wioletki. Finalnie, posterunkowy Stasiek, po stosownych konsultacjach u Czerepacha, sprowadza rozhukanych i bardzo zmęczonych wielogodzinnymi obradami działaczy na ziemię. Tak skutecznie, że potrzebna jest interwencja szefa partii.
Źródło: Studio A, TVP.pl

Za ten post autor admin otrzymał podziękowania - 2
Revers(9 lutego 2013, o 21:57), zyciak(14 lutego 2013, o 22:46)
Ocena:8.7%

admin
Użytkownik

Podziękował : 413 razy
Otrzymał podziękowań: 610 razy
Numer GG: 33863309

Reklama

Postprzez Revers » 10 marca 2013, o 22:15

Mi bardzo się podobał ten odcinek, szczególnie ten początek czyli ta panorama :D

Dużo zieleni wokół dworku i plebanii, także bardzo dużo pozytywnej energii mi przybyło po oglądnięciu tego odcinka :)
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "
Revers
Super User

Podziękował : 115 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy
Numer GG: 0

Postprzez Mszostus » 10 marca 2013, o 22:17

Mszostus napisał(a):Nie wiecie na co choruje ksiądz? Jak dla mnie jest uczulony na tabletki.

Żeby nie było, nie oglądałem na necie, dziś po raz 1 widziałem w TV.
Potęga immunitetu haha, jaką naganę dostali, swoją drogą policjant powinien to wiedzieć, kogo obejmuje immunitet.
Pani Więcławska, Pietrek na prawdę nic nie pił.
Mi się odcinek podobał, fajne Ranczo, tylko ta Monika mnie wkurza, na szczęście jest ładna.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.
generally.pl
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=292569 zagraj w pokemony :)
Mszostus
Nowicjusz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Ozi » 10 marca 2013, o 22:22

Odcinek w porządku ;D i o 41 sekund dłuższy ;D
Ozi
Początkujący

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Numer GG: 9179142

Re: Ranczo odc. 80 Potęga immunitetu

Postprzez Lipton125 » 10 marca 2013, o 22:24

Zapowiada się piękna seria.Z odcinka na odcinek robi się naprawdę coraz ciekawiej! :)

No cóż,Wargacz,Myćko i Solejuk trochę się przeliczyli.Patrząc na ich skruszone postawy przed senatorem...bezcenne :D .
Wygląda na to,że ksiądz wraca do zdrowia.Tak się zastanawiam,czy faktycznie awans o którym mówiła biskupowi Michałowa faktycznie dojdzie do skutku? Zostanie kanonikiem?
Oj ,,blondyna'' nieźle namiesza na dworku wychodzi na to.Ja bym widział to tak,że ta sielanka długo trwać nie będzie a zakończy się bitwą którą wytoczą wielbicielce Kusego Lucy i Kinga.

P.S Z odcinka na odcinek Kinga oczarowywuje mnie coraz bardziej ;)
Wójt Paweł Kozioł: Łgać to ty potrafisz jak nikt.
Arkadiusz Czerepach: Od wójta się nauczyłem.
Lipton125
Nowicjusz

Postprzez pietros » 10 marca 2013, o 22:30

Daleko, dalekoooo od PRAWDZIWEGO Rancza...

Przykro mi to mówić i wielu z Was może się ze mną nie zgodzić, lecz według mnie ten sezon Rancza zaczął się najgorzej i chyba będzie najgorszy. Wszyscy mówicie o starym klimacie Rancza, który ponoć jest w tym sezonie, a którego ja w żaden sposób nie umiem dostrzec. Nowe odcinki są dla mnie strasznie monotonne, żeby nie powiedzieć żałosne :( Przykro mi, że mój najbardziej ulubiony serial dzisiejszych czasów zszedł na psy :(
"Gdy za ladą Ją ujrzałem, to natychmiast oszalałem!" - piosenka Pietrka.
pietros
Początkujący

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez maria.pierwsza » 10 marca 2013, o 22:32

nie wiem jaki zakres wiedzy powinnien miec policjant, ale trudno, żeby znał wszystkie możliwe prawa - tymbardziej, że nie miał do czynienia z tego typu przestępczością wcześciej (przypominia mi się jednak pierwszoseriowe immuniuniu - moje ulubione słowo z Rancza:)) i biorąc pod uwagę fakt, że sami zainteresowaniu nie byli zbytnio w tym względzie doinformowani... ale to ładnie pokazuje, jak można ładnie wrobic policjanta, że ma się immunitet (porzykład chocby pana Serafina...)

a pozatym - moja ukochana Solejkowa - jak ja na nią czekałam... :D

-- N 10 mar, 2013 --

to se ne wrati (jakkolwiek to się pisze...) - nie wrócimy do pierwszej seriii - ta ci się nie podoba - to oglądaj w kółko pierwszą... ja 7-ce na razie nie mogę nic zarzucic.... poprostu -zmiany...
a najgorsza była 5-tka (poprawiła się dopiero po przyjeździe Kingi)
"Człowiek się rodzi i to mu szkodzi" - Lec
maria.pierwsza
Nowicjusz

Postprzez pietros » 10 marca 2013, o 22:46

Nie będę oceniał tej, bo jeszcze nie oglądałem wszystkich odcinków (nikt nie oglądał), ale jeśli dalej tak ten sezon będzie się "toczył" to według mnie będzie to najgorsza seria Rancza :( A piątkę nie uważam za złą, ponieważ ukazany był tam najczęściej wielki geniusz Czerepacha, który (jak widać) powoli zanika :(
"Gdy za ladą Ją ujrzałem, to natychmiast oszalałem!" - piosenka Pietrka.
pietros
Początkujący

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez maria.pierwsza » 10 marca 2013, o 22:56

hm... Czerepach "jest zdolny do wszystkiego" - nie podoba mi się, że wciągnął do polityki postacie, które IMO sa trochę nieprawdziwe, niepasujące do Raczna (poza Solejukiem oczywiście...) Wargacza to jeszcze przeżyję, ale na Myckę, mam alergię... w każdym razie jeszce wiele się po nim spodziewam... w 5 geniusz? prędzej w 6...
maria.pierwsza
Nowicjusz

Postprzez Kamil » 10 marca 2013, o 23:43

Revers napisał(a):Mi bardzo się podobał ten odcinek, szczególnie ten początek czyli ta panorama :D

Dużo zieleni wokół dworku i plebanii, także bardzo dużo pozytywnej energii mi przybyło po oglądnięciu tego odcinka :)

Dokładnie, mam to samo. :czapka:

A co do odcinka, to podoba mi się ta seria, jeśli będzie utrzymana na takim poziomie jak te dwa odcinki, będę zadowolony. Senator jak zwykle nie schodzi poniżej poziomu,(bardzo lubię postać Senatora/Wójta), te jego charakterystyczna mowa i "styl życia" zawsze mnie bawi. Jestem bardzo ciekawy wątku Patryka, podoba mi się to, że jest przykładnym ojcem, jednak opinia, którą wyrobił sobie wcześniej ciągle wraca... Zobaczymy co będzie dalej.
"Powietrze u nas świeże.
Dwa, wszędzie blisko.
Trzy, tanio.
Cztery, nawet jak co drogie to dostać nie można."

Tadeusz Hadziuk
Kamil
Super User

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Numer GG: 3737521

Postprzez dziula » 10 marca 2013, o 23:54

Mi się bardzo podobał dzisiejszy odcinek, zresztą podobnie jak poprzedni :)
Jak na razie seria zapowiada się wspaniale :D Uśmiałam się z choroby księdza i związanym z nią zamieszaniem, ale najlepsi byli przedstawiciele Polskiej Partii Uczciwości :D Polubiłam nawet Monikę, która wprowadza do dworku trochę odmienności i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki ;)
dziula
Starszy uczestnik

Postprzez bartek555 » 11 marca 2013, o 09:35

Wreszcie wróciła Solejukowa :) Już za sam jej krótki występ daję odcinkowi najwyższą ocenę :)
bartek555
Wyróżniający się

Podziękował : 49 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez macphisto » 11 marca 2013, o 11:37

Bardzo mi się podoba wątek z tą Moniką na dworku, wreszcie się tam coś dzieje, jakieś zamieszanie :) Rozbawiło mnie jak Kinga przytaszczyła dla Lucy książki o malarstwie. Ona i Lucy tworzą świetny duet przeciw Monice. Z drugiej strony cieszy mnie też, że Kusy został doceniony ;) Może trochę za bardzo i z wielką pompą, ale jednak...

Wątek z immunitetem też był dobry, uśmiałam się jak wyszli z knajpy a "oświecony" policjant już na nich czekał :rechot:

Ogólnie odcinek dobry, szału może nie ma, ale mimo wszystko mi się podobał. Czekam aż się Klaudia w końcu pokaże, bo z nią zawsze coś ciekawego się wydarzy.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria
macphisto
Osobowość forum

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy
Numer GG: 9905210

Postprzez Daniel18 » 11 marca 2013, o 12:16

W tym odcinku po za tym ze pietrek na ławeczce siedział z dziecmi i z tym immuntetem to nic specjalnego nie było najgorzej psuje serial ta agentka.

Podsumowując:
- Mało jest śmiesznych scen
- I mało ciekawych scen jest
Daniel18
Starszy uczestnik

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Numer GG: 31841869

Postprzez Mat91 » 11 marca 2013, o 13:25

Niestety ale ten odcinek wg mnie stał na niskim poziomie. Dawno nie ogladałem takiego odcinka, podczas którego bym się nie śmiał. Niestety ani scena z immunitetem ani przygody w dworku nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia. :shock: Ale może za tydzień będzie lepiej :good:
Obrazek

Obrazek
Mat91
Super User

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Numer GG: 7472247

Postprzez maria.pierwsza » 11 marca 2013, o 17:00

bartek555 napisał(a):Wreszcie wróciła Solejukowa :) Już za sam jej krótki występ daję odcinkowi najwyższą ocenę :)

popieram - kazda scena z nią jest śmieszna - wczorajszy odcinek to potwierdził...
odcinek nie był śmieszny? właśnie dzięki niej był :D
maria.pierwsza
Nowicjusz

Postprzez wojtkiewicz » 11 marca 2013, o 17:19

Zdecydowanie najlepsze były sceny z "jimutetem". Michałowa też mnie rozśmieszyła tym pogrzebem. Lodzia bawiąca się z Dorotką też była śmieszną częścią odcinka. Najmniej ciekawe były sceny w dworku
wojtkiewicz
Nowicjusz

Postprzez Tengel2 » 13 marca 2013, o 11:16

Wprowadzenie wątku agentki jak najbardziej ożywia życie w dworku, dając tym samym możliwości szeregu zabawnych sytuacji. I tak też się dzieje :) Strasznie podobało mi się jak Michałowa sugerowała biskupowi awans na proboszcza :). Jednak najbardziej uśmiałem się, jak Staszek się ucieszył, kiedy dowiedział się czym jest immunitet i kto go w Gminie ma :) Podsumowując: odcinek bardzo ciekawy i rozwijający szereg zabawnych wątków. Mogę was zapewnić że jeszcze nie jeden raz się zaskoczycie :angel:
"Albowiem noc jest ciemna i pełna strachów" - George R. R. Martin

Obrazek
Tengel2
Moderator

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 306 razy

Postprzez naska » 13 marca 2013, o 22:32

No odcinek,nie najgorszy,ale i nie najlepszy.Jak większości cieszę się że ukazana była Solejukowa:)

A co do immunitetu,to oglądając to od razu przypomniała mi się scena z pierwszego urokliwego odcinka Rancza, rozmowa Staśka z Jerrym,piękne czasy... Jestemrównież ciekawa jak rozwinie się wątek z Moniką. Ta seria jest jedyną serią w którą się nie zagłębiałam,nie czytałam żadnych spoilerów ani artykułów,więc jestem naprawdę bardzo ciekawa i zniecierpliwiona.

Pozdrawiam
Ranczo Forever!!!
naska
Elitarny uczestnik

Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Numer GG: 28953867

Postprzez kamil73 » 15 marca 2013, o 00:06

Też uważam że odcinek mimo wszystko był jednak średni.Po pierwszym fajnym odcinku to po tym drugim, spodziewałem się więcej. Było wprawdzie parę śmiesznych scen, ale czegoś mi jednak zabrakło.Chyba starego, dobrego Rancza z pierwszej serii. Oczywiście fajne były akcje ze Staśkiem i "immutetem" :good: , rozmowa Michałowej z biskupem czy skruszone miny Wargacza, Myćki i Solejuka przed obliczem senatora.Podobała mi się też Monika i jej szalone pomysły.Ciekawe czym nowym jeszcze nas ona zaskoczy i co wymyśli.Ciesze się, że coś zaczyna się dziać w dworku.Ta sielanka była już nie do zniesienia.
Visca El Barca
Post ten wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w terminie późniejszym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
kamil73
Osobowość forum

Podziękował : 259 razy
Otrzymał podziękowań: 185 razy

Następna strona