Wojciech Adamczyk w RDC: Koniec Rancza? Wydaje mi się, że tak, aczkolwiek bym się nie zakładał.

Jedni chcą kontynuacji, inni wolą już nie wracać do Wilkowyj. Czy jeszcze kiedyś obejrzymy w telewizji nowe odcinki "Rancza"?
Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Reactions:
Kontakt:

22 paź 2016, 3:48

Zapraszamy do wysłuchania audycji RDC (Radio dla Ciebie), której gościem był reżyser Rancza - Wojciech "Szeryf" Adamczyk.
Cały artykuł i link do audycji

Reklama

Awatar użytkownika
Dariuszlot
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Reactions:

22 paź 2016, 10:27

Czyli 11 sezon rancza raczej będzie:))
"Z ludźmi tak jest, że jak komuś krzywda dzieje się to pożałują i pomogą, ale jak komu nagle lepiej zrobiło się od innych to nigdy nie wybaczą." - Michałowa

Pabfer
Super User
Super User
Reactions:

22 paź 2016, 11:24

Myślę, że kontynuacji ,,Rancza'' w formie serialu już nie zobaczymy. Pewnie będzie jeszcze kilka przedstawień teatralnych, kontynuujących serial- być może do skeczy Ławeczki i ,,Jak nie oszaleć z facetem'' dojdzie coś nowego. Mniej prawdopodobne jest Ranczo Wilkowyje 2, ale już bardziej prawdopodobne niż serial. Adamczykowi chodziło albo o przedstawienia teatralne albo tylko tak sobie rzucił dla taniej sensacji, nie mając nic konkretnego na myśli, tylko chcąc uatrakcyjnić wypowiedź.

dawid3
Nowicjusz
Nowicjusz
Reactions:

23 paź 2016, 19:03

Ranczo 11 Sezon nie będzie macie racje ja nie chce 11 serii to już nudne jest :) wole Jimmy neutron mały Geniusz

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Reactions:

25 paź 2016, 11:55

...Jimmy Neutron Mały Geniusz to kreskówka...Dawid oświeć mnie jaki ma związek z Ranczo???? . Pozdrawiam
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

ejjk681
Nowicjusz
Nowicjusz
Reactions:

01 lis 2016, 21:07

Jestem tu kompletnie nowy i nie mam pojęcia gdzie i co można napisać ale mam pytanie - czy są może jakiekolwiek przecieki, że Ranczo nie zniknie i będą kolejne części ?

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Reactions:

01 lis 2016, 21:18

...Cześć , niestety nie znam odpowiedzi ...Oficjalnie to koniec , ale oglądalność ponad 5 mln na bank daje do myślenia::)) I nie każdy serial ma tylu oddanych zakręconych fanów::)) ...Dla mnie pytanie jest inne , jak napisać scenariusz do dalszych serii bo niektóre wątki dochodzą do ściany ....I czy nie jest to odcinanie kuponów z dawnej świetności. Ale jak zwykle co człowiek to opinia...Pozdrawiam serdecznie:)

ejjk681
Nowicjusz
Nowicjusz
Reactions:

01 lis 2016, 21:43

Do Jacka
Masz zupełną rację. Serial to nie tylko reżyser, aktorzy ale i scenariusz. Nie wiemy jak skończy się 10 sezon ale ja byłbym bardzo wdzięczny panu Brutterowi gdyby coś jeszcze wymyślił - a pan Adamczyk zrealizował.
Pozdrawiam serdecznie

Pabfer
Super User
Super User
Reactions:

01 lis 2016, 21:47

Polsatowskie seriale mają 2-3 mln oglądalności i Polsat uważa, że ten wynik jest zadowalający i ciągnie na siłę. Ranczo ma 5 mln i schodzi ze sceny z twarzą. Ranczo się trochę zepsuło, ale i tak znacznie mniej niż Kiepscy lub różne telenowele, a te seriale lecą dalej i zepsują się jeszcze bardziej. Ranczo natomiast zawsze będę się w pamięci jako coś miłego i na poziomie.

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Reactions:

02 lis 2016, 7:09

Dzień dobry ...Zgadzam się ,ze po innych produkcjach widać jeszcze większe zużycie materiału... Pozdrawiam

Pabfer
Super User
Super User
Reactions:

02 lis 2016, 9:40

Czyli doszliśmy do tego, że ten 10. Sezon jednak nie jest taki najgorszy :P

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Reactions:

02 lis 2016, 12:42

Jest średni...Ale w porównaniu do innych seriali nadal wysoki:) ...Często pewnie patrzę na Ranczo przez sentyment do początkowych serii i dlatego oceny są surowe::)) . I proszę mnie nie łapać za słówka ...Bo ekspert nie myśli ekspert wie :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: ...Oczywiście żartuje...Pozdrawiam serdecznie .

ejjk681
Nowicjusz
Nowicjusz
Reactions:

02 lis 2016, 23:35

Jak dla mnie to serialowi Ranczo jeszcze dużo brakuje do "zużycia" ( a pfuj co za beznadziejne sformułowanie). Tylko nie my będziemy o tym decydować. A tak przy okazji to jest może jakaś strona na której można apelować o nie zamykanie serialu. Może to naiwne z mojej strony ale tego serialu jest mi tak zwyczajnie szkoda.
Pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Reactions:

03 lis 2016, 5:59

Dzień dobry...To zmęczenie materiału::))...Na szczęście można zawsze zacząć od odcinka numer 1...Patrząc na oceny ostatniego odcinka dostrzegłem coraz więcej "średni " , " przeciętny" a kiedyś przeważała ocena "świetny" ...Dlatego tu mam odmienne zdanie co do sensu kontynuacji serialu i wczoraj gdzieś to napisałem obawiam się ,że wątki niektórych postaci dochodzą do ściany... / Biskup , Lucy , Kozioł , Pietrek , Dyrektorka, Czerepach.../. Pozdrawiam serdecznie

nimphaea
Nowicjusz
Nowicjusz
Reactions:

15 lis 2016, 9:17

Solejukowa jeszcze do ściany nie dochodzi. Kariera naukowa to długi proces (mgr, dr, hab., prof.). :rechot: Biedny Solejuk. :rechot:

Dobrze, że serial się skończy. Wolę skończone opowieści niż niekończące się tasiemce. Mam nadzieję, że twórcy Rancza nie zrobią tego, co inni zrobili z Na dobre i na złe (kiedy ekipa znanych aktorów się wykruszyła i zastąpili ją nową, serial stracił swój urok). Jednak charakterystyczni aktorzy są istotni dla serialu, a z tego, co czytałem wielu aktorów zapowiada, że jest zmęczona tym serialem i chce się z nim pożegnać.

Taki serial - Czterej Pancerni i Pies. Niby 24 odcinki a pokolenia wracają i oglądają go w kółko i się nie nudzi. Jeśli twórcy serialu pociągną po 130 odcinku dalej Ranczo to więcej stracą niż zyskają. Już dzisiaj 130 odcinków to sporo i ciężko się wraca. Tzn. jest przyjemność z oglądania powtórek Rancza. To oczywiste, ale jest coraz trudniej, im jest odcinków coraz więcej, rozumiecie mnie?

Albo casus komiksu Thorgala i Rosińskiego - ta saga powinna się była zakończyć na 30, ale ciągną to w tasiemiec i dziś jego poziom jest urągający klasyce tomów 1-17.

Co innego film pełnometrażowy. Mam olbrzymią nadzieję, że Adamczyk odpali za 2-3 lata taką petardę. Ranczo Wilkowyje 2. :good:

Eldo
Nowicjusz
Nowicjusz
Reactions:
Kontakt:

18 lis 2016, 7:58

Prawda, nie ma sensu zamieniać starą ekipę na nową (jak chcesz coś starego wymienić w takim wypadku to lepiej swoje rolety na jakieś nówki typu http://www.projekt-wem.pl/rolety/rolety ... h-warszawa), albo zrobić inny dość podobny serial tematycznie.

LuciiDorotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Reactions:

19 sty 2017, 23:06

Szkoda, że to był ostatni sezon.

LuciiDorotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Reactions:

19 sty 2017, 23:08

Chciałabym 11 sezon.